Parę zdań nawiązujących do SLogin

Suplement SLogin jest interesującym modelem opisującym to jak w kilku prostych aktach otrzymać możliwość zwiększenia liczby oferowanych przez CMS zastosowań jakie przedtem nie do końca zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Należałoby przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. JFBConnect lub FW Real Estate , czy akurat SLogin) zezwalają na "udekorowanie" portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod Joomli. Taki systemgdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu w miarę bezpieczny sposób, i co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

W jaki sposób zainstalować SLogin w Joomli?

Wracając do SLogin. Jeżeli czujecie strach, że instalacja opisywanego komponentu może Was przeróść - "relax", bez obaw:). Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy SLogin, kieruje się co do zasady do załadowania pliku instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który domyślnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co za tym idzie dodanie SLogin do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji komponentu JFBConnect, FW Real Estateitp. Po instalacji paczki z komponentem SLogin rozszerzenie zostanie samoczynnie osadzony w panelu zarządzania.

PS. Jeśli chcecie poznać więcej detali na temat SLogin, proponujemy odwiedzić stronę twórcy powyższego rozszerzenia. Najłatwiej na nią trafić wklepując zwrot SLogin + Joomla w Google bądź wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=SLogin%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak odinstalować dodatek SLogin ...

Może przydarzyć się tak, iż plugin SLogin okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Prosto z mostu – chciał(a)byś jak najszybciej unicestwić go z własnej, pięknej strony. W takim przypadku istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie SLogin. W jaki sposób to sprawić? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy JFBConnect FW Real Estate lub ZOO czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel zarządzania strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania rozszerzenia.

Skąd bezpiecznie pobrać SLogin

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie SLogin jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku SLogin) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym community Joomli codziennie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat SLogin były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.