Parę informacji poruszających temat Skyline Advanced Poll Manager

Suplement Skyline Advanced Poll Manager to jasny wzór pokazującym na to jak w niewielu nieskomplikowanych posunięciach jesteśmy w stanie wpłynąć na grono proponowanych przez CMS Joomla usług jakie dotychczas nie były wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby mieć na uwadze, że dodatki (a wśród nich np. JFBConnect lub Layer Slider , czy akurat Skyline Advanced Poll Manager) pozwalają na zagospodarowanie naszej strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomla. Takie wyjście, przy zachowaniu ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego serwisu w miarę bezpieczny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja Skyline Advanced Poll Manager w Joomla

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wzbudza w Was strach i przypuszczacie, że Was przerasta - "relax", nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji suplementu Skyline Advanced Poll Manager, redukuje się co do zasady do dodania pliku instalacyjnego za pomocą zwykłego instalatora, który normalnie jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie dodanie Skyline Advanced Poll Manager do Joomli niczym nie różni się od instalacji modułu JFBConnect, Layer Slideritp. Po instalacji paczki z "składnikiem" Skyline Advanced Poll Manager komponent zostanie automatycznie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów o Skyline Advanced Poll Manager, proponujemy Wam "zagłębić" się w witrynę producenta niniejszego dodatku. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wpisując zwrot Skyline Advanced Poll Manager + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Skyline Advanced Poll Manager%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób odinstalować dodatek Skyline Advanced Poll Manager w CMS Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że rozszerzenie Skyline Advanced Poll Manager nie spełnia Twoich wymagań. Prosto z mostu – chciał(a)byś jak najszybciej usunąć go ze swojej cudownej strony. W takim przypadku istnieje tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie Skyline Advanced Poll Manager. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy JFBConnect Layer Slider lub uddeIM czyli jakikolwiek komponent. Otwieramy panel zarządzania naszej strony › następnie odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania dodatku.

Skąd pobrać Skyline Advanced Poll Manager

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Skyline Advanced Poll Manager) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje na temat Skyline Advanced Poll Manager były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.