Kilka wzmianek o Skitter Slideshow

Skitter Slideshow stanowi jasny przykład pokazującym na to jak w niewielu prostych aktach dostać możliwość zwiększenia liczby proponowanych przez CMS Joomla zastosowań, które przedtem nie zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. AllVideos lub Art Calendar , czy akurat Skitter Slideshow) pozwalają na zagospodarowanie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod Joomli. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu dość pewny sposób, oraz co najistotniejsze - nie jest konieczna umiejętność dotycząca znajomości kodu .

Sposób instalacji Skitter Slideshow

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli czujecie obawę, że instalacja komponentu może Was przeróść - spokojnie, bez niepokoju:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy Skitter Slideshow, co do zasady sprowadza się do wczytania paczki instalacyjnej poprzez standardowy instalator, który prawidłowo ma lokalizację w Joomla!, a co z tego wynika dodanie Skitter Slideshow do Joomli jest dokładnie identyczne jak instalacja dodatku AllVideos, Art Calendaritp. Po instalacji folderu instalacyjnego z rozszerzeniem Skitter Slideshow komponent zostanie samodzielnie dołączony do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli jesteście ciekawi o Skitter Slideshow, proponujemy odwiedzić stronę producenta powyższego programu. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wpisując zwrot Skitter Slideshow + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Skitter Slideshow%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo korzystania z rozszerzenia Skitter Slideshow

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem Skitter Slideshow. W tym miejscu kardynalną sprawą jest zadbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym zabiegiem aktualizacji Skitter Slideshow będzie wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy wykonać aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to dodatek Skitter Slideshow,AllVideos, Art Calendar receptą na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, a przy tym również aktualność...Joomli

Pobieranie Skitter Slideshow

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku Skitter Slideshow) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informacje na temat Skitter Slideshow będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.