Komponenty a system zarządzania treścią Joomla

Ten kto jest pasjonatem Joomla albo innym CMS (Wordpress, Drupal, itd.) wie, iż prawdziwą siłą systemów nie jest CMS sam w sobie, a dodatkowo opracowane dla nich dodatki. Dla CMS Joomla! za takie suplementy należy uznać Komponenty (po ang. components). Komponenty to bazowe, ale przy tym najbardziej złożone ogniwa CMS Joomla!. Zbiór pluginów z myślą dla tego CMS z pewnością mieści się nie w setkach a w co najmniej tysiącach. Warto wiedzieć, iż społeczność tego CMS bez przerwy poszerza się i publikuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! to Smart Slider, Accordion Menu iiFAQ Także Pośrodku tychże pluginów znajdziemy komponent - SJ HTML5 Audio Player.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Wysokiej jakości system

Trochę stwierdzeń o SJ HTML5 Audio Player

Dodatek SJ HTML5 Audio Player jest praktycznym "okazem" opisującym to jak w paru działaniach możemy wpłynąć na liczbę oferowanych przez CMS usług, które dotychczas nie zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi styczność w ograniczonym zakresie. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki (a wśród nich np. Smart Slider lub Accordion Menu bądź właśnie SJ HTML5 Audio Player) pozwalają na urządzenie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Taki systemgdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu w miarę wygodny sposób, i co najważniejsze - bez znajomości zasad programowania.

Jak zainstalować komponent SJ HTML5 Audio Player w Joomla?

Powracając do SJ HTML5 Audio Player . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy SJ HTML5 Audio Player sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z SJ HTML5 Audio Player komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu SJ HTML5 Audio Player proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „SJ HTML5 Audio Player” + Joomla w Google.

Jak pobrać SJ HTML5 Audio Player

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie SJ HTML5 Audio Player jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku SJ HTML5 Audio Player) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat SJ HTML5 Audio Player były dla Was przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo użytkowania rozszerzenia SJ HTML5 Audio Player

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem SJ HTML5 Audio Player. Tutaj przewodnią sprawą powinno być zadbanie o jego aktualność. Prostym sposobem aktualizacji SJ HTML5 Audio Player będzie wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W przypadku, gdy nie możemy przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję znajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek SJ HTML5 Audio Player,Smart Slider, Accordion Menu receptą na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, a przy tym również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.