Paręnaście słów dotyczących Site Lock

Suplement Site Lock stanowi jasny sposób pokazującym to jak w kilku prostych aktach możemy zwiększyć liczbę oferowanych przez CMS zastosowań, które dotąd nie były możliwe, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Modules Anywhere lub Ajax Contact , czy właśnie Site Lock) zezwalają na "udekorowanie" naszej witryny w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomli. Takie wyjście, przy zachowaniu ostrożności i uwadze pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności rodzimego serwisu w miarę bezkolizyjny sposób, a co ważne - nie jest istotna umiejętność związana z programowaniem .

Jak zaimplementować Site Lock w CMS Joomla?

Wracając do rozszerzenia Site Lock. Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja opisywanego rozszerzenia Was przerośnie - wyluzujcie, bez obaw:). Implementacja - co przeczytamy w dokumentacji Site Lock, praktycznie sprowadza się do wgrania paczki instalacyjnej za pomocą standardowego instalatora, który typowo ma lokalizację w Joomla!, a co za tym idzie instalacja Site Lock jest takie samo jak instalacja pluginu Modules Anywhere, Ajax Contactitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z komponentem Site Lock rozszerzenie zostanie samoistnie osadzony w panelu zarządzania.

PS jeżeli jesteście głodni wiedzy o Site Lock, polecamy Wam zapoznać się z stroną internetową autora powyższego dodatku. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując frazę Site Lock + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Site Lock%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne korzystanie z programu Site Lock

Niektórzy spośród Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - Site Lock jest bezpieczny . W tym miejscu istotną sprawą zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem na aktualizację Site Lock będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję znajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Site Lock,Modules Anywhere, Ajax Contact receptą na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, ale również aktualność...Joomli

Pobieranie Site Lock

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie Site Lock będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Site Lock) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z instalacją lub konfiguracją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.