Trochę informacji na temat Simple Youtube Channel

Rozszerzenie Simple Youtube Channel stanowi świetny przykład opisującym to jak w paru prostych aktach otrzymać możliwość powiększenia grona proponowanych przez CMS zastosowań jakie dotąd nie zostały zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Jomres lub Simple Spotlight , czy akurat Simple Youtube Channel) pozwalają na "udekorowanie" naszej witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod Joomla. Taka metodagdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności własnego portalu w miarę wygodny sposób, oraz co kluczowe - bez umiejętności programowania.

Jak zainstalować Simple Youtube Channel w Joomli?

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli obawiacie się, że instalacja opisywanego rozszerzenia może Was przeróść - wyluzujcie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co możemy przeczytać na stronie twórcy Simple Youtube Channel, sprowadza się w zasadzie do wczytania archiwum instalacyjnego za sprawą podstawowego instalatora, który modelowo ma lokalizację w Joomla!, czyli dodanie Simple Youtube Channel do Joomli niczym nie różni się od instalacji modułu Jomres, Simple Spotlightitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z "składnikiem" Simple Youtube Channel rozszerzenie zostanie z automatu dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli ciekawią Was detale o Simple Youtube Channel, polecamy Wam zapoznać się z witryną dewelopera tego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić wklepując frazę Simple Youtube Channel + Joomla w Google albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Simple Youtube Channel%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak usunąć dodatek Simple Youtube Channel w CMS Joomla!...

Może zdarzyć się tak, że dodatek Simple Youtube Channel nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chcesz szybko unicestwić go ze swojej uroczej stronyinternetowej. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie Simple Youtube Channel. W jaki sposób to sprawić? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Jomres Simple Spotlight lub EU e-Privacy Directive czyli jakikolwiek komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej stronki › następnie odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Skąd pobrać Simple Youtube Channel

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Simple Youtube Channel jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Simple Youtube Channel) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie społeczność Joomla! bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rady na temat Simple Youtube Channel były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.