Garść stwierdzeń poruszających temat Simple RSS Feed Reader

Rozszerzenie Simple RSS Feed Reader stanowi praktyczny model na to jak w niewielu nieskomplikowanych krokach jesteśmy w stanie wpłynąć na grono oferowanych przez CMS funkcji jakie dotychczas nie do końca zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Warto pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Admin Tools lub Flexi Custom Code , czy właśnie Simple RSS Feed Reader) pozwalają na urządzenie strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy Joomli. Taki system, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności naszego portalu w miarę wygodny sposób, i co ważne - nie jest potrzebna umiejętność związana z programowaniem .

W jaki sposób zainstalować Simple RSS Feed Reader w Joomla?

Jeżeli obawiacie się, że instalacja opisywanego dodatku Was przerośnie - "relax", bez niepokoju:). Instalacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Simple RSS Feed Reader, praktycznie ogranicza się do wczytania paczki instalacyjnej poprzez podstawowy instalator, który prawidłowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co za tym idzie dodanie Simple RSS Feed Reader do Joomli niczym nie różni się od instalacji pluginu Admin Tools, Flexi Custom Codeitp. Po wgraniu paczki z "składnikiem" Simple RSS Feed Reader komponent zostanie samoczynnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS jeśli jesteście zainteresowani o Simple RSS Feed Reader, polecamy zapoznać się z witryną producenta niniejszego programu. Najprościej jest ją wyszukać bezpośrednio wpisując frazę Simple RSS Feed Reader + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Simple RSS Feed Reader%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo użytkowania komponentu Simple RSS Feed Reader

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - Simple RSS Feed Reader jest bezpieczny . W tym miejscu kardynalną kwestią jest pamiętanie o jego aktualności. Łatwym zabiegiem na aktualizację Simple RSS Feed Reader będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli nie jesteśmy w stanie wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odszukamy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek Simple RSS Feed Reader,Admin Tools, Flexi Custom Code rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, a przy tym również aktualność...Joomli

Jak pobrać Simple RSS Feed Reader

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Simple RSS Feed Reader) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas rady na temat Simple RSS Feed Reader będą dla Was przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.