Komponenty a Joomla

Każdy kto użytkuje CMS Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, etc.) wie, iż rzeczywistym plusem programów nie jest System Zarządzania Treścią samoistnie, a dodatkowo napisane dla nich moduły. Jeżeli chodzi o Joomlę za takie rozszerzenia należy uznać Komponenty (po angielsku - components). Komponent to elementarny, ale najbardziej skomplikowany składnik do Joomli. Ilość wspomnianych pluginów przeznaczonych dla Joomla! mieści się nie w setkach a w kilku tysiącach. Należy mieć w pamięci, iż społeczność owego Systemu Zarządzania Treścią bez przerwy rośnie i publikuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem przygotowanym z myślą o Joomla jest Advanced Module Manager, All Video Share bądźSourcerer Także Wśród tych rozszerzeń mamy możliwość znaleźć komponent - Simple Mobile Detection.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Fachowy system

Garść wzmianek nawiązujących do Simple Mobile Detection

Narzędzie Simple Mobile Detection stanowi praktyczny przykład oddającym to jak w paru prostych krokach jesteśmy w stanie wpłynąć na grono oferowanych przez CMS Joomla zastosowań, które dotychczas nie do końca były dostępne, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby pamiętać, iż dodatki ( spośród nich np. Advanced Module Manager lub All Video Share bądź właśnie Simple Mobile Detection) pozwalają na wyposażenie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy Joomli. Takie wyjściegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności swojego serwisu w miarę wygodny sposób, i co kluczowe - nie jest potrzebna umiejętność dotycząca programowania .

Jak zainstalować komponent Simple Mobile Detection w Joomla?

Powracając do Simple Mobile Detection . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Simple Mobile Detection sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Simple Mobile Detection komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Simple Mobile Detection proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Simple Mobile Detection” + Joomla w Google.

Pobieranie Simple Mobile Detection

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie Simple Mobile Detection będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Simple Mobile Detection) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie zawarte w tym artykule były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo korzystania z Simple Mobile Detection

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent dla CMS Joomla! - Simple Mobile Detection jest bezpieczny . Tutaj najistotniejszą sprawą jest troska o jego aktualność. Bezproblemowym zabiegiem na aktualizację Simple Mobile Detection będzie wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję znajdziemy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek Simple Mobile Detection,Advanced Module Manager, All Video Share rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, ale również aktualność...Joomli

Masz problemy z instalacją lub konfiguracją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.