Nieco stwierdzeń o Simple Email Form

Dodatek Simple Email Form stanowi interesujący sposób wskazującym na to jak w kilku nieskomplikowanych krokach możemy powiększyć grono oferowanych przez CMS usług jakie dotąd nie do końca były zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Contact Enhanced Component lub Autostand , czy właśnie Simple Email Form) pozwalają na wyposażenie naszej portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Taka możliwość, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu w miarę wygodny sposób, i co istotne - nie jest konieczna wiedza związana z pisaniem kodu .

Jak zaimplementować Simple Email Form do Joomli?

Jeżeli macie obawę, że instalacja tego komponentu może Was przeróść - spokojnie, nie ma obaw:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji Simple Email Form, ogranicza się w zasadzie do dodania pliku instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który normalnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli dodanie Simple Email Form do Joomli niczym nie różni się od instalacji dodatku Contact Enhanced Component, Autostanditp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem Simple Email Form rozszerzenie zostanie automatycznie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów na temat Simple Email Form, proponujemy Wam odwiedzić witrynę twórcy opisywanego rozwiązania. Najłatwiej jest ją znaleźć wklepując frazę Simple Email Form + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Simple Email Form%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne użytkowanie rozszerzenia Simple Email Form

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem pluginu Simple Email Form. W tym miejscu nadrzędną sprawą powinno być zadbanie o jego aktualność. Bezproblemowym zabiegiem na aktualizację Simple Email Form będzie zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję znajdziemy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Simple Email Form,Contact Enhanced Component, Autostand receptą na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, a przy tym również aktualność...Joomli

Pobieranie Simple Email Form

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie Simple Email Form będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Simple Email Form) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczeństwo Joomli nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.