Garść stwierdzeń w temacie Shape 5 - Tell A Friend

Shape 5 - Tell A Friend to jasny przykład na to jak w paru prostych aktach dostać sposobność zwiększenia liczby proponowanych przez CMS usług jakie dotychczas nie zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Ozio Gallery lub showplus bądź właśnie Shape 5 - Tell A Friend) pozwalają na "udekorowanie" naszej strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod Joomli. Takie wyjście, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności rodzimego serwisu w miarę bezpieczny sposób, i co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja Shape 5 - Tell A Friend w Joomli

Powracając do rozszerzenia Shape 5 - Tell A Friend. Jeżeli czujecie strach, że instalacja tego pluginu może Was przeróść - "relax", nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji Shape 5 - Tell A Friend, redukuje się co do zasady do załadowania pliku instalacyjnego za sprawą standardowego instalatora, który normalnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli instalacja Shape 5 - Tell A Friend w niczym nie jest różna od instalacji pluginu Ozio Gallery, showplusitp. Po wgraniu paczki z "składnikiem" Shape 5 - Tell A Friend komponent zostanie automatycznie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów o Shape 5 - Tell A Friend, proponujemy Wam zapoznać się z witryną autora powyższego programu. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wpisując zwrot Shape 5 - Tell A Friend + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=Shape 5 - Tell A Friend + Joomla

A jak usunąć komponent Shape 5 - Tell A Friend w CMS Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż plugin Shape 5 - Tell A Friend nie spełnia Twoich wymagań. Prosto z mostu – chcesz jak najszybciej usunąć go ze swojej uroczej witryny. W takim przypadku istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Shape 5 - Tell A Friend. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką odinstalujemy Ozio Gallery showplus lub ALFContact czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej stronki › następnie powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Z jakiej strony pobrać Shape 5 - Tell A Friend

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie Shape 5 - Tell A Friend jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Shape 5 - Tell A Friend) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.