Kilka informacji w temacie Shadowbox Media Viewer

Shadowbox Media Viewer jest oczywistym modelem oddającym to jak w kilku nieskomplikowanych zabiegach dostać sposobność zwiększenia grona proponowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie do końca były zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby przypomnieć, że dodatki (a spośród nich np. EasyBlog lub AutoTweet NG , czy właśnie Shadowbox Media Viewer) pozwalają na wyposażenie witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Taka możliwośćgdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności rodzimego serwisu w miarę wygodny sposób, oraz co kluczowe - nie jest wymagana umiejętność związana z znajomością kodu .

Implementacja Shadowbox Media Viewer w Joomla

Powracając do rozszerzenia Shadowbox Media Viewer. Jeżeli instalacja Shadowbox Media Viewer budzi w Was zgrozę i myślicie, że Was przerasta - spokojnie, bez niepokoju:). Instalacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Shadowbox Media Viewer, ogranicza się w zasadzie do załadowania paczki instalacyjnej za sprawą standardowego instalatora, który modelowo znajduje się w Joomla!, a więc dodanie Shadowbox Media Viewer do Joomli niczym nie różni się od instalacji modułu EasyBlog, AutoTweet NGitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z Shadowbox Media Viewer komponent zostanie samoistnie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeżeli macie ochotę poznać więcej szczegółów na temat Shadowbox Media Viewer, polecamy odwiedzić home page producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując zwrot Shadowbox Media Viewer + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Shadowbox Media Viewer%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak odinstalować dodatek Shadowbox Media Viewer w CMS Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, że dodatek Shadowbox Media Viewer okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko usunąć go ze swojej uroczej strony. Na taki przypadek istnieje tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Shadowbox Media Viewer. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy EasyBlog AutoTweet NG lub ALFContact czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel administracyjny stronki › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania rozszerzenia.

Pobieranie Shadowbox Media Viewer

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Shadowbox Media Viewer) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.