Ten kto jest pasjonatem CMS Joomla! albo innym CMS (Drupal, Wordpress, etc.) wie, iż rzeczywistą mocną stroną tych systemów nie jest System Zarządzania Treścią per se, a specjalnie napisane dla nich programy. Jeżeli chodzi o Joomlę za takie rozszerzenia powinniśmy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to bazowe, jednakowoż najbardziej złożone składowe CMS Joomla!. Grono rozszerzeń dla Joomla! z pewnością mieści się nie w setkach a w kilku tysiącach. Należy mieć na uwadze, iż społeczność opisywanego CMS stale się powiększa opracowując nowe ipionierskie rozwiązania. Przykładowym komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest Smart Slider, AutoTweet NG lubCustom Filters Pro Również Pośród owych wtyczek odnajdziemy komponent - Sexy RSS Feed Reader.

Parę stwierdzeń poruszających temat Sexy RSS Feed Reader

Narzędzie Sexy RSS Feed Reader jest oczywistym wzorem obrazującym to jak w niewielu prostych działaniach możemy zwiększyć ilość oferowanych przez CMS Joomla usług jakie dotychczas nie zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Należałoby pamiętać, iż dodatki ( spośród nich np. Smart Slider lub AutoTweet NG , czy właśnie Sexy RSS Feed Reader) pozwalają na zagospodarowanie portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Taka metodagdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności własnego serwisu w miarę pewny sposób, i co istotne - nie jest potrzebna wiedza dotycząca programowania .

Program Sexy RSS Feed Reader nie posiada opcji, której poszukuję.

Co na wypadek kiedy Sexy RSS Feed Reader nie ma możliwości, na której bardzo nam zależy lub, której spodziewaliśmy się, że w nim będzie? Hmm sprawa wydaje się dość prosta. Tak jak zostało to napomknięte w wcześniejszym akapicie, dodatki w podstawowej wersji, (zazwyczaj darmowej) nie dysponują wszystkimi funkcjami. Dlatego, z powyższych powodów najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzić czy opcja, która jest dla nas istotna nie jest czasami dostępna w wersji płatnej. Autorzy dodatków szczegółowo opisują w specyfikacji, jakie z wymienionych funkcji dostępne są w wersji darmowej, a jakie extra w "komercyjnej". Pozostaje nam odnaleźć, czy czasami to na czym nam zależy i czego poszukujemy nie istnieje w opcji płatnej.

Kolejnym sposobem jest...poszukanie innego komponentu. Ponownie przypominamy – rozszerzeń do Joomla! naprawdę sporo bo pare tysięcy (już ponad 8!). Stąd naturalny wniosek, że niektóre funkcje, które są przedmiotem komponentu najzwyczajniej na świecie się powtarzają. Wejdź w głąb świata Joomla i odszukaj plugin podobny do Sexy RSS Feed Reader, a nawet może i skuteczniejszy!

Jest jeszcze trzecia droga :). Możesz po prostu zlecić stworzenie komponentu szytego na miarę, dzięki temu będziesz widział(a), że program idealnie spełni swoją rolę. Nie wiesz, komu przydzielić powyższą odpowiedzialną usługę? Nieskormnie powiemy, że choćby nam :).

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Skąd bezpiecznie pobrać Sexy RSS Feed Reader

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego dodatku będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Sexy RSS Feed Reader) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie community Joomli bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat Sexy RSS Feed Reader były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak odinstalować dodatek Sexy RSS Feed Reader ...

Jest możliwość, iż moduł Sexy RSS Feed Reader okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Prosto z mostu – chciał(a)byś jak najszybciej usunąć go ze swojej uroczej witryny. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Sexy RSS Feed Reader. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką odinstalujemy Smart Slider AutoTweet NG lub Custom Filters Pro czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel administracyjny stronki › następnie odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania komponentu.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.