Paręnaście wzmianek o Sexy ImageMenu

Dodatek Sexy ImageMenu to świetny wzór na to jak w paru prostych aktach otrzymać możliwość zwiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotąd nie do końca zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. JCH Optimize lub WordPress Blog for Joomla! bądź akurat Sexy ImageMenu) pozwalają na wyposażenie naszej witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy Joomli. Taki sposób, przy zastosowaniu ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, oraz co najistotniejsze - nie jest wymagana wiedza dotycząca znajomości kodu .

W jaki sposób zaimplementować Sexy ImageMenu do Joomli?

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu powoduje w Was strach i myślicie, że Was przerasta - spokojnie, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy Sexy ImageMenu, redukuje się co do zasady do dodania archiwum instalacyjnego za pomocą standardowego instalatora, który normalnie znajduje się w Joomla!, a co za tym idzie instalacja Sexy ImageMenu jest identyczne jak instalacja modułu JCH Optimize, WordPress Blog for Joomla!itp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem Sexy ImageMenu rozszerzenie zostanie z automatu dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli jesteście ciekawi o Sexy ImageMenu, proponujemy Wam "zagłębić" się w home page producenta opisywanego komponentu. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując frazę Sexy ImageMenu + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=Sexy ImageMenu + Joomla

Bezpieczne korzystanie z programu Sexy ImageMenu

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - Sexy ImageMenu jest bezpieczny . Tutaj kardynalną sprawą zdaje się być pamiętanie o jego aktualności. Prostym sposobem aktualizacji Sexy ImageMenu to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli nie możemy wykonać w/w aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek Sexy ImageMenu,JCH Optimize, WordPress Blog for Joomla! rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Skąd bezpiecznie ściągnąć Sexy ImageMenu

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku Sexy ImageMenu) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat Sexy ImageMenu były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą firmą. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.