Ciutkę stwierdzeń w temacie Securitycheck Pro Control Center

Narzędzie Securitycheck Pro Control Center jest świetnym przykładem na to jak w niewielu nieskomplikowanych ruchach otrzymać możliwość zwiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla zastosowań, które dotychczas nie do końca zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby przypomnieć, iż dodatki ( spośród nich np. EasyBlog lub Simple Spotlight bądź akurat Securitycheck Pro Control Center) pozwalają na zagospodarowanie naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomli. Takie wyjście, przy zastosowaniu ostrożności w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu w miarę bezpieczny sposób, a co najważniejsze - nie jest wymagana wiedza związana z pisaniem kodu .

Instalacja Securitycheck Pro Control Center w Joomla

Jeżeli czujecie obawę, że instalacja komponentu Was przerośnie - wyluzujcie, nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać na witrynie twórcy Securitycheck Pro Control Center, kieruje się co do zasady do wczytania pliku instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który domyślnie jest zlokalizowany w Joomla!, a więc instalacja Securitycheck Pro Control Center jest takie samo jak instalacja modułu EasyBlog, Simple Spotlightitp. Po wgraniu paczki z rozszerzeniem Securitycheck Pro Control Center komponent zostanie samodzielnie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS. Jeśli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali o Securitycheck Pro Control Center, polecamy "zagłębić" się w stronę producenta niniejszego programu. Najłatwiej jest ją znaleźć wklepując frazę Securitycheck Pro Control Center + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=Securitycheck Pro Control Center + Joomla

W jaki sposób usunąć dodatek Securitycheck Pro Control Center w CMS Joomla!...

Istnieje możliwość, iż rozszerzenie Securitycheck Pro Control Center okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chciał(a)byś jak najszybciej unicestwić go z własnej, wspaniałej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Securitycheck Pro Control Center. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy EasyBlog Simple Spotlight lub J2XML czyli każdy inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Z jakiej strony pobrać Securitycheck Pro Control Center

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Securitycheck Pro Control Center) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie populacja Joomla! codziennie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy, że powyższe instrukcje na temat Securitycheck Pro Control Center będą dla Was przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.