Trochę stwierdzeń nawiązujących do S3Media Stream

Dodatek S3Media Stream jest jasnym "okazem" , który pokazuje na to jak w paru nieskomplikowanych krokach jesteśmy w stanie powiększyć grono oferowanych przez CMS Joomla zastosowań, które dotąd nie do końca zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Należałoby pamiętać, że dodatki ( wśród nich np. Kunena lub Simple Spotlight bądź akurat S3Media Stream) zezwalają na "udekorowanie" naszej strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod Joomla. Taka strategia, przy zastosowaniu należytej ostrożności umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności swojego portalu dość bezkolizyjny sposób, oraz co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Procedura instalacji S3Media Stream

Powracając do S3Media Stream. Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja tego rozszerzenia Was przerośnie - spokojnie, nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy S3Media Stream, praktycznie ogranicza się do wczytania pliku instalacyjnego za pomocą zwykłego instalatora, który domyślnie znajduje się w Joomla!, a co z tego wynika instalacja S3Media Stream jest identyczne jak instalacja pluginu Kunena, Simple Spotlightitp. Po instalacji paczki z komponentem S3Media Stream komponent zostanie z automatu osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani na temat S3Media Stream, proponujemy Wam "zagłębić" się w stronę producenta opisywanego komponentu. Najłatwiej jest ją wyszukać bezpośrednio wklepując wyrażenie S3Media Stream + Joomla w Google bądź wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=S3Media Stream%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak usunąć rozszerzenie S3Media Stream w CMS Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że komponent S3Media Stream nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś błyskawicznie unicestwić go ze swojej cudownej witryny. Na taki przypadek jest tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie S3Media Stream. Jak to uczynić? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy Kunena Simple Spotlight lub Modals czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej stronki › następnie odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania dodatku.

Jak ściągnąć S3Media Stream

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego dodatku będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku S3Media Stream) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki zawarte w tym artykule były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.