Nieco informacji na temat RSTickets!Pro

Rozszerzenie RSTickets!Pro jest prostym przykładem , który wskazuje na to jak w niewielu nieskomplikowanych zabiegach dostać możliwość zwiększenia grona proponowanych przez CMS funkcji, które dotychczas nie zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby pamiętać, iż dodatki ( spośród nich np. JEvents lub OS Services Booking , czy właśnie RSTickets!Pro) zezwalają na "udekorowanie" witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod Joomli. Taka strategiagdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności własnego portalu dość pewny sposób, a co najważniejsze - nie jest potrzebna wiedza związana z znajomością kodu .

Instalacja RSTickets!Pro w Joomli

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wywołuje w Was obawy i przewidujecie, że Was przerasta - wyluzujcie, bez obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy RSTickets!Pro, sprowadza się w zasadzie do wczytania paczki instalacyjnej poprzez podstawowy instalator, który modelowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a więc dodanie RSTickets!Pro do Joomli jest identyczne jak instalacja komponentu JEvents, OS Services Bookingitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z "składnikiem" RSTickets!Pro rozszerzenie zostanie samoczynnie załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej ciekawych szczegółów o RSTickets!Pro, proponujemy odwiedzić stronę twórcy powyższego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wklepując wyrażenie RSTickets!Pro + Joomla w Google bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=RSTickets!Pro%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne użytkowanie wtyczki RSTickets!Pro

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent - RSTickets!Pro jest bezpieczny . W tym miejscu najistotniejszą sprawą powinno być zadbanie o jego aktualność. Najprostszym zabiegiem aktualizacji RSTickets!Pro będzie wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w/w aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to dodatek RSTickets!Pro,JEvents, OS Services Booking rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, no i oczywiście również aktualność...Joomli

Jak ściągnąć RSTickets!Pro

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie RSTickets!Pro jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku RSTickets!Pro) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie community Joomla! codziennie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas rady na temat RSTickets!Pro będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.