Dodatki a CMS Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która interesuje się CMS Joomla! albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itd.) to zapewne wiesz,iż największą cechą charakterystyczną tych programów to nie CMS samoistnie, lecz specjalnie opracowane dla nich aplikacje. Dla Joomli za takie suplementy należy uznać Komponenty (za angielskiego: components). Komponent to kluczowy, ale najbardziej złożony składnik do Joomla. Grono opisywanych pluginów z myślą dla Joomla! z pewnością możemy liczyć w kilku tysiącach. Należy mieć na uwadze, iż społeczność owego Systemu Zarządzania Treścią bez przerwy wzrasta i pisze nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym komponentem przygotowanym z myślą o Joomla to Contact Enhanced Component, JUX Mega Menu bądźSourcerer Również Pośród tychże rozszerzeń znajdziemy komponent - RSSeo! Suite.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości kod

Kilka zdań poruszających temat RSSeo! Suite

RSSeo! Suite to dobry wzór wskazującym na to jak w kilku nieskomplikowanych aktach mamy możliwość wpłynąć na grono oferowanych przez CMS usług, które przedtem nie były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto pamiętać, iż dodatki (a wśród nich np. Contact Enhanced Component lub JUX Mega Menu , czy akurat RSSeo! Suite) pozwalają na wyposażenie naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomla. Taki system, przy zastosowaniu ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością portalu w miarę bezpieczny sposób, a co najważniejsze - nie jest konieczna wiedza dotycząca znajomości kodu .

Jak zainstalować komponent RSSeo! Suite w Joomla?

Powracając do RSSeo! Suite . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy RSSeo! Suite sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z RSSeo! Suite komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu RSSeo! Suite proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „RSSeo! Suite” + Joomla w Google.

Jak pobrać RSSeo! Suite

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku RSSeo! Suite) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe podpowiedzi na temat RSSeo! Suite będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą firmą. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne użytkowanie rozszerzenia RSSeo! Suite

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent dla Joomla! - RSSeo! Suite jest bezpieczny . W tym miejscu kardynalną kwestią powinno być zadbanie o jego aktualność. Prostym sposobem aktualizacji RSSeo! Suite będzie wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję znajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie RSSeo! Suite,Contact Enhanced Component, JUX Mega Menu rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i bezsprzecznie również aktualność...CMS Joomla!

Masz problemy z konfiguracją lub instalacją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.