Garść zdań dotyczących RSS Browser

Suplement RSS Browser stanowi oryginalny model pokazującym na to jak w paru prostych zabiegach jesteśmy w stanie zwiększyć grono oferowanych przez CMS usług jakie dotychczas nie do końca były dostępne, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Warto przypomnieć, że dodatki ( wśród nich np. EasyBlog lub Ajax Contact bądź właśnie RSS Browser) zezwalają na urządzenie portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod Joomli. Taka strategiagdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu w miarę wygodny sposób, a co najważniejsze - nie jest istotna umiejętność związana z programowaniem .

Instalacja RSS Browser w Joomli

Jeżeli czujecie strach, że instalacja opisywanego rozszerzenia może Was przeróść - wyluzujcie, bez obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać na stronie twórcy RSS Browser, kieruje się co do zasady do wczytania pliku instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który normalnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli instalacja RSS Browser niczym nie różni się od instalacji komponentu EasyBlog, Ajax Contactitp. Po wgraniu paczki z RSS Browser komponent zostanie samodzielnie dołączony do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani na temat RSS Browser, polecamy zapoznać się z witryną twórcy tego programu. Najłatwiej jest ją wyszukać bezpośrednio wklepując zwrot RSS Browser + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=RSS Browser%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak odinstalować komponent RSS Browser w Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że plugin RSS Browser nie spełnia Twoich wymagań. Napiszmy to wprost – chcesz szybko usunąć go z własnej, niepowtarzalnej witryny. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie RSS Browser. Jak to zrobić? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy EasyBlog Ajax Contact lub DisplayNews by BK czyli jakikolwiek komponent. Wchodzimy w panel zarządzania strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Jak pobrać RSS Browser

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie RSS Browser jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku RSS Browser) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje na temat RSS Browser były dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.