Kilka informacji dotyczących RSFinder!

Dodatek RSFinder! to idealny przykład pokazującym na to jak w paru działaniach jesteśmy w stanie wpłynąć na ilość proponowanych przez CMS Joomla funkcji jakie przedtem nie do końca były wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Perfect Ajax Popup Contact Form lub Quiz Deluxe bądź właśnie RSFinder!) zezwalają na "udekorowanie" naszej portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomla. Takie rozwiązanie, przy zastosowaniu ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności portalu dość bezkolizyjny sposób, oraz co istotne - bez wiedzy na temat programowania.

Procedura instalacji RSFinder!

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu powoduje w Was zgrozę i czujecie, że Was przerasta - uspokajamy, bez obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać specyfikacji dodatku RSFinder!, co do zasady sprowadza się do dodania archiwum instalacyjnego za pomocą podstawowego instalatora, który typowo znajduje się w Joomla!, a więc dodanie RSFinder! do Joomli jest identyczne jak instalacja pluginu Perfect Ajax Popup Contact Form, Quiz Deluxeitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z RSFinder! rozszerzenie zostanie automatycznie załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych szczegółów o RSFinder!, polecamy Wam "zagłębić" się w stronę autora tego dodatku. Najłatwiej na nią trafić wklepując zwrot RSFinder! + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=RSFinder! + Joomla

Jak usunąć rozszerzenie RSFinder! w CMS Joomla!...

Może przydarzyć się tak, że komponent RSFinder! okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Prosto z mostu – chcesz błyskawicznie unicestwić go ze swojej wspaniałej stronyinternetowej. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie RSFinder!. W jaki sposób to sprawić? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką odinstalujemy Perfect Ajax Popup Contact Form Quiz Deluxe lub iFAQ czyli każdy komponent. Otwieramy panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania dodatku.

Z jakiej strony pobrać RSFinder!

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie RSFinder! jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku RSFinder!) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie populacja Joomli nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe zalecenia na temat RSFinder! będą dla Was przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.