Ciut stwierdzeń na temat RokAjaxSearch

Suplement RokAjaxSearch jest świetnym wzorem na to jak w kilku krokach jesteśmy w stanie powiększyć ilość oferowanych przez CMS zastosowań, które przedtem nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, iż dodatki (a spośród nich np. Simple Image Gallery lub WordPress Blog for Joomla! , czy akurat RokAjaxSearch) pozwalają na zagospodarowanie witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomla. Takie rozwiązanie, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu dość wygodny sposób, oraz co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Instalacja RokAjaxSearch w Joomli

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli czujecie obawę, że instalacja opisywanego rozszerzenia może Was przeróść - wyluzujcie, bez obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać na stronie twórcy RokAjaxSearch, redukuje się co do zasady do załadowania pliku instalacyjnego za pomocą podstawowego instalatora, który prawidłowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie RokAjaxSearch do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji modułu Simple Image Gallery, WordPress Blog for Joomla!itp. Po wgraniu paczki z RokAjaxSearch komponent zostanie samoczynnie osadzony w panelu zarządzania.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali o RokAjaxSearch, proponujemy Wam zapoznać się z witryną producenta tego programu. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wpisując zwrot RokAjaxSearch + Joomla w Google bądź wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=RokAjaxSearch + Joomla

Bezpieczne korzystanie z programu RokAjaxSearch

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem pluginu RokAjaxSearch. W tym miejscu kardynalną kwestią jest troska o jego aktualność. Prostym sposobem aktualizacji RokAjaxSearch będzie wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to dodatek RokAjaxSearch,Simple Image Gallery, WordPress Blog for Joomla! rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, no i oczywiście również aktualność...Joomli

Pobieranie RokAjaxSearch

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie RokAjaxSearch jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku RokAjaxSearch) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie community Joomli codziennie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.