Garść informacji w temacie Rich Snippets Vote

Rozszerzenie Rich Snippets Vote jest interesującym wzorem pokazującym na to jak w kilku krokach otrzymać możliwość zwiększenia grona oferowanych przez CMS funkcji, które dotychczas nie były dostępne, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. jNews lub Extended Menu bądź właśnie Rich Snippets Vote) pozwalają na zagospodarowanie portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Taka metodagdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu dość wygodny sposób, a co kluczowe - bez znajomości zasad programowania.

Procedura instalacji Rich Snippets Vote

Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja dodatku Was przerośnie - wyluzujcie, bez niepokoju:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy Rich Snippets Vote, ogranicza się w zasadzie do wczytania paczki instalacyjnej poprzez podstawowy instalator, który prawidłowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie Rich Snippets Vote do Joomli niczym nie różni się od instalacji modułu jNews, Extended Menuitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z "składnikiem" Rich Snippets Vote rozszerzenie zostanie z automatu załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali na temat Rich Snippets Vote, proponujemy Wam zapoznać się z stroną twórcy powyższego programu. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wklepując frazę Rich Snippets Vote + Joomla w wyszukiwarkę bądź wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=Rich Snippets Vote + Joomla

Bezpieczeństwo stosowania Rich Snippets Vote

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem pluginu Rich Snippets Vote. W tym miejscu nadrzędną kwestią powinno być zadbanie o jego aktualność. Bezproblemowym zabiegiem na aktualizację Rich Snippets Vote to zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeśli z jakichś względów nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najświeższą wersję odszukamy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Rich Snippets Vote,jNews, Extended Menu rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, a przy tym również aktualność...Joomli

Skąd ściągnąć Rich Snippets Vote

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie Rich Snippets Vote jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Rich Snippets Vote) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.