Kilka informacji dotyczących Responsive Photo Gallery

Rozszerzenie Responsive Photo Gallery to idealny wzór , który pokazuje na to jak w paru prostych krokach otrzymać możliwość zwiększenia liczby proponowanych przez CMS Joomla usług jakie przedtem nie do końca zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Należałoby przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Joom Donation lub Flexi Custom Code bądź właśnie Responsive Photo Gallery) pozwalają na "udekorowanie" naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomla. Takie rozwiązanie, przy zastosowaniu ostrożności i uwadze umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu w miarę pewny sposób, a co istotne - nie jest wymagana umiejętność dotycząca znajomości kodu .

Sposób instalacji Responsive Photo Gallery

Jeżeli czujecie strach, że instalacja komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji Responsive Photo Gallery, co do zasady ogranicza się do wgrania paczki instalacyjnej za sprawą zwykłego instalatora, który jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli instalacja Responsive Photo Gallery niczym nie różni się od instalacji komponentu Joom Donation, Flexi Custom Codeitp. Po wgraniu paczki z Responsive Photo Gallery komponent zostanie z automatu załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli interesują Was szczegóły o Responsive Photo Gallery, polecamy Wam odwiedzić home page dewelopera tego komponentu. Najłatwiej na nią trafić wklepując wyrażenie Responsive Photo Gallery + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Responsive Photo Gallery%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo używania Responsive Photo Gallery

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem aplikacji Responsive Photo Gallery. W tym miejscu najistotniejszą sprawą jest pamiętanie o jego aktualności. Prostym sposobem na aktualizację Responsive Photo Gallery będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odszukamy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to dodatek Responsive Photo Gallery,Joom Donation, Flexi Custom Code receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i naturalnie również aktualność...CMS Joomla!

Skąd bezpiecznie pobrać Responsive Photo Gallery

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego dodatku jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Responsive Photo Gallery) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym społeczność Joomli nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas wskazówki na temat Responsive Photo Gallery będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.