Rozszerzenia a Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która skupia się na Joomla lub innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itp.) to doskonale wiesz,iż rzeczywistym plusem takich systemów to nie CMS per se, lecz dodatkowo wykreowane dla nich moduły. Dla Joomli za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to elementarne, i najbardziej złożone cząstki CMS Joomla!. Grono opisywanych pluginów stworzonych z myślą dla CMS Joomla! mieści się nie w setkach a w co najmniej tysiącach. Warto mieć na uwadze, iż "community" opisywanego Systemu Zarządzania Treścią bez przerwy wzrasta i opracowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest RSForm! Pro, AntiCopy bądźJSN PowerAdmin Również Pośrodku owych pluginów odnajdziemy komponent - Responsive Contact Form.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Fachowy system

Parę informacji nawiązujących do Responsive Contact Form

Suplement Responsive Contact Form stanowi interesujący model oddającym to jak w niewielu nieskomplikowanych zabiegach możemy zwiększyć liczbę oferowanych przez CMS zastosowań, które dotychczas nie zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Warto pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. RSForm! Pro lub AntiCopy , czy właśnie Responsive Contact Form) pozwalają na wyposażenie witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Taki sposóbgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu dość wygodny sposób, a co najważniejsze - bez wiedzy na temat programowania.

Jak zainstalować komponent Responsive Contact Form w Joomla?

Powracając do Responsive Contact Form . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Responsive Contact Form sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Responsive Contact Form komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Responsive Contact Form proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Responsive Contact Form” + Joomla w Google.

Jak pobrać Responsive Contact Form

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie Responsive Contact Form jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Responsive Contact Form) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczeństwo Joomli codziennie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat Responsive Contact Form były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo korzystania z Responsive Contact Form

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - Responsive Contact Form jest bezpieczny . Tutaj najistotniejszą kwestią powinno być dbanie o jego aktualność. Bezproblemowym zabiegiem na aktualizację Responsive Contact Form to zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać w/w aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję znajdziemy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to dodatek Responsive Contact Form,RSForm! Pro, AntiCopy receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i naturalnie również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.