Moment na kilka informacji o Reset Hits

Dodatek Reset Hits stanowi dobry sposób , który wskazuje na to jak w paru nieskomplikowanych posunięciach jesteśmy w stanie zwiększyć ilość oferowanych przez CMS usług jakie dotychczas nie zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Należałoby pamiętać, że dodatki ( spośród nich np. jNews lub ActiveHelper LiveHelp , czy akurat Reset Hits) zezwalają na wyposażenie naszej strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomli. Taki sposóbgdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu dość pewny sposób, oraz co kluczowe - nie jest konieczna wiedza związana z programowaniem .

Jak zainstalować Reset Hits do Joomla?

Jeżeli instalacja Reset Hits powoduje w Was zgrozę i przypuszczacie, że może Was przeróść - spokojnie, nie ma obaw:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy Reset Hits, co do zasady ogranicza się do dodania archiwum instalacyjnego za sprawą podstawowego instalatora, który modelowo jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie instalacja Reset Hits w niczym nie jest różna od instalacji dodatku jNews, ActiveHelper LiveHelpitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z Reset Hits komponent zostanie samoistnie dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów na temat Reset Hits, polecamy zapoznać się z witryną autora niniejszego rozwiązania. Najłatwiej jest ją wyszukać wpisując wyrażenie Reset Hits + Joomla w Google albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=Reset Hits + Joomla

A jak odinstalować komponent Reset Hits ...

Może przydarzyć się tak, że rozszerzenie Reset Hits nie spełnia Twoich wymagań. Prosto z mostu – chcesz jak najszybciej unicestwić go z własnej, cudownej stronyinternetowej. W takim wypadku jest tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Reset Hits. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy jNews ActiveHelper LiveHelp lub JoomShopping czyli każdy komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania dodatku.

Jak pobrać Reset Hits

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie Reset Hits będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Reset Hits) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat Reset Hits były dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.