Komponenty a CMS Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która jest pasjonatem CMS Joomla! i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itp.) to zapewne wiesz,iż prawdziwym plusem tych systemów to nie System Zarządzania Treścią samoistnie, a dodatkowo dedykowane dla nich rozszerzenia. Dla Joomli takimi dodatkami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to kluczowy, ale najbardziej skomplikowany składnik do Joomli. Grono rozszerzeń przeznaczonych dla Joomla! z pewnością możemy liczyć w kilku tysiącach. Należy mieć w pamięci, iż grupa społeczna opisywanego CMS systematycznie się powiększa i wymyśla nowe ipionierskie rozwiązania. Posługując się przykładem: komponentem dla Joomla to Attachments, Simple Pop-Up iARI Ext Menu Również Pośrodku owych dodatków odnajdziemy komponent - Rentalot Plus.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Sprawdzony system

Paręnaście zdań w temacie Rentalot Plus

Rentalot Plus stanowi świetny model pokazującym na to jak w paru nieskomplikowanych zabiegach jesteśmy w stanie zwiększyć grono proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie przedtem nie były wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby przypomnieć, iż dodatki (a wśród nich np. Attachments lub Simple Pop-Up bądź właśnie Rentalot Plus) pozwalają na wyposażenie witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod Joomli. Takie podejściegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu w miarę pewny sposób, oraz co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent Rentalot Plus w Joomla?

Powracając do Rentalot Plus . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Rentalot Plus sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Rentalot Plus komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Rentalot Plus proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Rentalot Plus” + Joomla w Google.

Skąd ściągnąć Rentalot Plus

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Rentalot Plus jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Rentalot Plus) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas informacje na temat Rentalot Plus będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą firmą. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo stosowania komponentu Rentalot Plus

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem rozszerzenia Rentalot Plus. Tutaj ważną sprawą jest dbanie o jego aktualność. Prostym zabiegiem aktualizacji Rentalot Plus to zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję znajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek Rentalot Plus,Attachments, Simple Pop-Up receptą na bezpieczeństwo jest aktualność programu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.