Kilka wzmianek w temacie Remote Local Image Manager

Rozszerzenie Remote Local Image Manager jest dobrym modelem na to jak w kilku działaniach dostać sposobność powiększenia liczby proponowanych przez CMS Joomla usług jakie dotąd nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Mosets Tree lub Hotspots Pro bądź właśnie Remote Local Image Manager) pozwalają na wyposażenie witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomli. Takie podejście, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze umożliwi nam "badanie" funkcjonalności serwisu w miarę pewny sposób, i co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Instalacja Remote Local Image Manager w Joomla

Powracając do Remote Local Image Manager. Jeżeli czujecie strach, że instalacja tego rozszerzenia Was przerośnie - "relax", nie ma obaw:). Implementacja - co przeczytamy w dokumentacji Remote Local Image Manager, co do zasady ogranicza się do dodania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który domyślnie ma lokalizację w CMS Joomla!, czyli instalacja Remote Local Image Manager jest identyczne jak instalacja dodatku Mosets Tree, Hotspots Proitp. Po instalacji paczki z Remote Local Image Manager rozszerzenie zostanie automatycznie dołączony do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli jesteście ciekawi na temat Remote Local Image Manager, proponujemy "zagłębić" się w home page producenta opisywanego dodatku. Najprościej jest ją znaleźć wpisując wyrażenie Remote Local Image Manager + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=Remote Local Image Manager + Joomla

Jak odinstalować dodatek Remote Local Image Manager w CMS Joomla!...

Jest możliwość, że komponent Remote Local Image Manager okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Prosto z mostu – chciał(a)byś szybko pozbyć się go ze swojej uroczej witryny. W takim przypadku jest tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie Remote Local Image Manager. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy Mosets Tree Hotspots Pro lub Modals czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Skąd pobrać Remote Local Image Manager

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie Remote Local Image Manager jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Remote Local Image Manager) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym populacja Joomla! nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas wskazówki na temat Remote Local Image Manager będą dla Was przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.