Moment na kilka stwierdzeń o Regular Labs Extension Manager

Narzędzie Regular Labs Extension Manager jest świetnym modelem przedstawiającym to jak w paru krokach dostać możliwość powiększenia grona proponowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie do końca były dostępne, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. sigplus lub Quiz Deluxe , czy akurat Regular Labs Extension Manager) pozwalają na "udekorowanie" witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy Joomli. Taki sposóbgdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "badanie" funkcjonalności serwisu w miarę bezpieczny sposób, oraz co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja Regular Labs Extension Manager w Joomli

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja Regular Labs Extension Manager powoduje w Was obawy i przypuszczacie, że może Was przeróść - spokojnie, nie ma obaw:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji programu Regular Labs Extension Manager, co do zasady ogranicza się do wczytania paczki instalacyjnej za sprawą zwykłego instalatora, który modelowo znajduje się w Joomla!, a więc dodanie Regular Labs Extension Manager do Joomli niczym nie różni się od instalacji modułu sigplus, Quiz Deluxeitp. Po instalacji paczki z Regular Labs Extension Manager rozszerzenie zostanie samodzielnie osadzony w panelu zarządzania.

PS jeżeli jesteście zainteresowani o Regular Labs Extension Manager, polecamy Wam zapoznać się z stroną internetową dewelopera powyższego komponentu. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wklepując wyrażenie Regular Labs Extension Manager + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Regular Labs Extension Manager%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak usunąć rozszerzenie Regular Labs Extension Manager w CMS Joomla!...

Istnieje możliwość, iż moduł Regular Labs Extension Manager okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Powiedzmy sobie szczerze – chciał(a)byś szybko pozbyć się go z własnej, pięknej stronyinternetowej. W takim przypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Regular Labs Extension Manager. W jaki sposób to zrealizować? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy sigplus Quiz Deluxe lub SobiPro czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel administracyjny stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Z jakiej strony pobrać Regular Labs Extension Manager

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie Regular Labs Extension Manager będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Regular Labs Extension Manager) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym artykule były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.