Dodatki a system zarządzania treścią Joomla

Każdy kto pasjonuje się CMS Joomla! albo innym CMS (Wordpress, Drupal, itp.) wie, iż realną mocną stroną programów nie jest CMS per se, a dodatkowo wykreowane dla nich moduły. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi dodatkami są Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to elementarne, ale najbardziej złożone składniki Joomla. Zbiór pluginów z myślą dla CMS Joomla! z pewnością możemy liczyć nie w setkach a w co najmniej tysiącach. Należy pamiętać, iż wspólnota owego CMS ciągle poszerza się i przygotowuje nowe,kreatywne rozwiązania. Przykładowym komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest EShop, Flexi Custom Code bądźRAXO All-mode PRO Również Pośród owych rozszerzeń znajdziemy komponent - Redirect on Login.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości kod

Trochę wzmianek dotyczących Redirect on Login

Rozszerzenie Redirect on Login to oryginalny model pokazującym to jak w kilku prostych aktach możemy zwiększyć ilość oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotychczas nie do końca zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. EShop lub Flexi Custom Code bądź akurat Redirect on Login) zezwalają na zagospodarowanie witryny w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomla. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu dość bezpieczny sposób, oraz co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent Redirect on Login w Joomla?

Powracając do Redirect on Login . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Redirect on Login sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Redirect on Login komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Redirect on Login proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Redirect on Login” + Joomla w Google.

Jak ściągnąć Redirect on Login

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Redirect on Login będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Redirect on Login) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczność Joomla! nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas wskazówki na temat Redirect on Login będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne użytkowanie programu Redirect on Login

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent - Redirect on Login jest bezpieczny . Tutaj kardynalną kwestią zdaje się być dbanie o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem aktualizacji Redirect on Login to wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najświeższą wersję znajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Redirect on Login,EShop, Flexi Custom Code receptą na bezpieczeństwo jest aktualność programu, no i bezsprzecznie również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.