Jeżeli jesteś osobą, która jest pasjonatem Joomla i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itp.) to doskonale wiesz,że rzeczywistą cechą dodatnią takich systemów to nie CMS per se, a specjalnie dedykowane dla nich aplikacje. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to zasadnicze, jednakowoż najbardziej złożone składowe Joomli. Zbiór opisywanych pluginów przeznaczonych z myślą dla tego CMS możemy liczyć w kilku tysiącach. Należy mieć na uwadze, że społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią ciągle poszerza się przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład komponentem dla CMS Joomla! to Akeeba Backup, Payment Form lubSourcerer Także Pośród tychże rozszerzeń odnajdziemy komponent - Redirect Failed Login.

Ciutkę informacji dotyczących Redirect Failed Login

Dodatek Redirect Failed Login jest dobrym "okazem" wskazującym na to jak w paru nieskomplikowanych posunięciach możemy wpłynąć na ilość oferowanych przez CMS zastosowań, które przedtem nie do końca były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Akeeba Backup lub Payment Form bądź właśnie Redirect Failed Login) pozwalają na zagospodarowanie naszej witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod Joomli. Taka możliwość, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze umożliwi nam "badanie" funkcjonalności rodzimego portalu w miarę wygodny sposób, oraz co ważne - nie jest konieczna wiedza związana z znajomością kodu .

Redirect Failed Login nie ma możliwości, której poszukuję.

Jak postąpić w przypadku kiedy Redirect Failed Login nie ma funkcjonalności, na której niezwykle nam zależy lub, której spodziewaliśmy się, że w nim znajdziemy? Cóż sytuacja wydaje się być stosunkowo oczywista. Tak jak to zostało nadmienione w powyższym akapicie, komponenty w opcji podstawowej, (przeważnie darmowej) nie mają wszystkich opcji. Dlatego, z powyższych powodów najlepsze rozwiązanie to sprawdzenie czy funkcja, która jest dla nas istotna nie jest czasami udostępniona w wersji płatnej. Twórcy rozszerzeń drobiazgowo opisują w dokumentacji, które z wymienionych funkcji są dostępne w wersji bezpłatnej, a które extra w "komercyjnej". Zostaje nam wyszukać, czy być może to czego poszukujemy nie jest udostępniane odpłatnie.

Drugim wyjściem jest...poszukanie innego dodatku. Jeszcze raz przypominamy – rozszerzeń do CMS Joomla! przeszło pare tysięcy (już ponad 8!). Stąd wniosek, że funkcje, które są przedmiotem komponentu po prostu się powtarzają. Wejdź w otchłań Joomlowego świata i odszukaj plugin porównywalny do Redirect Failed Login, a być może i doskonalszy!

No tak! Zapomnieliśmy o "trzeciej drodze" :). Możesz po prostu zlecić zbudowanie komponentu szytego na miarę, wtedy program będzie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie wiesz, komu zlecić taką usługę.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Skąd bezpiecznie ściągnąć Redirect Failed Login

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego dodatku będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Redirect Failed Login) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki na temat Redirect Failed Login będą dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą firmą. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne użytkowanie Redirect Failed Login

Możliwe, że zastanawiasz się czy komponent dla Joomla! - Redirect Failed Login jest bezpieczny . W tym miejscu przewodnią kwestią zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem na aktualizację Redirect Failed Login będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odszukamy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Redirect Failed Login,Akeeba Backup, Payment Form rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.