Kilka wzmianek o R3D Floater

Rozszerzenie R3D Floater to idealny model , który wskazuje na to jak w kilku prostych działaniach otrzymać sposobność powiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla usług jakie dotąd nie do końca zostały zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby pamiętać, że dodatki (a wśród nich np. sigplus lub EDocman , czy właśnie R3D Floater) pozwalają na zagospodarowanie portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Taki sposób, przy zastosowaniu ostrożności i uwadze umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności naszego serwisu dość pewny sposób, oraz co ważne - nie jest wymagana wiedza dotycząca programowania .

Procedura instalacji R3D Floater

Jeżeli czujecie strach, że instalacja opisywanego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, bez niepokoju:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji R3D Floater, odnosi się co do zasady do wczytania pliku instalacyjnego za pomocą standardowego instalatora, który domyślnie znajduje się w CMS Joomla!, a co za tym idzie dodanie R3D Floater do Joomli niczym nie różni się od instalacji komponentu sigplus, EDocmanitp. Po instalacji paczki z R3D Floater komponent zostanie z automatu dołączony do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli jesteście ciekawi na temat R3D Floater, polecamy Wam zapoznać się z witryną twórcy tego rozszerzenia. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując frazę R3D Floater + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=R3D Floater%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak usunąć dodatek R3D Floater w CMS Joomla!...

Istnieje możliwość, że dodatek R3D Floater okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Powiedzmy sobie szczerze – chcesz jak najszybciej pozbyć się go z własnej, uroczej stronyinternetowej. W takim przypadku istnieje tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie R3D Floater. Jak to zrealizować? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy sigplus EDocman lub ampz czyli każdy komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › w następnym kroku odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania komponentu.

Pobieranie R3D Floater

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie R3D Floater jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku R3D Floater) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.