Paręnaście wzmianek poruszających temat Quick2Cart

Dodatek Quick2Cart stanowi oryginalny sposób opisującym to jak w kilku prostych aktach jesteśmy w stanie wpłynąć na liczbę oferowanych przez CMS zastosowań, które przedtem nie były dostępne, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby pamiętać, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Admin Tools lub Extended Menu , czy właśnie Quick2Cart) zezwalają na "udekorowanie" naszej witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod Joomla. Taki sposóbgdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności rodzimego portalu w miarę bezkolizyjny sposób, i co najistotniejsze - nie jest wymagana umiejętność dotycząca pisania kodu .

Procedura instalacji Quick2Cart

Jeżeli macie obawę, że instalacja rozszerzenia Was przerośnie - "relax", nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co możemy przeczytać specyfikacji programu Quick2Cart, praktycznie sprowadza się do dodania paczki instalacyjnej za pomocą podstawowego instalatora, który normalnie ma lokalizację w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie Quick2Cart do Joomli jest identyczne jak instalacja modułu Admin Tools, Extended Menuitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z Quick2Cart rozszerzenie zostanie automatycznie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali o Quick2Cart, polecamy Wam "zagłębić" się w home page producenta powyższego programu. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując wyrażenie Quick2Cart + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=Quick2Cart + Joomla

Jak usunąć rozszerzenie Quick2Cart w CMS Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że dodatek Quick2Cart nie spełnia Twoich oczekiwań. Powiedzmy sobie szczerze – chciał(a)byś jak najszybciej usunąć go ze swojej pięknej stronyinternetowej. W takim przypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Quick2Cart. W jaki sposób to sprawić? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy Admin Tools Extended Menu lub Simple Picture Slideshow czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel administracyjny naszej stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania komponentu.

Z jakiej strony pobrać Quick2Cart

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Quick2Cart) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczność Joomli codziennie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas wskazówki na temat Quick2Cart będą dla Was przydatne. Jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.