Paręnaście zdań o Pro Sticky Message

Narzędzie Pro Sticky Message jest praktycznym "okazem" obrazującym to jak w kilku ruchach otrzymać możliwość powiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla usług, które dotąd nie zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Phoca Gallery lub showplus bądź właśnie Pro Sticky Message) pozwalają na zagospodarowanie naszej strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod Joomli. Takie wyjście, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co kluczowe - nie jest wymagana wiedza dotycząca programowania .

Sposób instalacji Pro Sticky Message

Jeżeli instalacja Pro Sticky Message budzi w Was obawę i przewidujecie, że może Was przeróść - wyluzujcie, nie ma obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać na stronie twórcy Pro Sticky Message, praktycznie sprowadza się do wgrania pliku instalacyjnego za pomocą podstawowego instalatora, który prawidłowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli instalacja Pro Sticky Message niczym nie różni się od instalacji dodatku Phoca Gallery, showplusitp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem Pro Sticky Message komponent zostanie samoistnie załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli ciekawią Was szczegóły na temat Pro Sticky Message, proponujemy Wam "zagłębić" się w stronę autora tego rozszerzenia. Najprościej jest ją wyszukać bezpośrednio wpisując wyrażenie Pro Sticky Message + Joomla w Google bądź wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Pro Sticky Message%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak odinstalować rozszerzenie Pro Sticky Message w CMS Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż komponent Pro Sticky Message okazał się być niewypałem. Napiszmy to wprost – chcesz szybko pozbyć się go z własnej, uroczej witryny. W takim przypadku istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie Pro Sticky Message. W jaki sposób to zrobić? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy Phoca Gallery showplus lub RealEstateManager czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Z jakiej strony ściągnąć Pro Sticky Message

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie Pro Sticky Message będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Pro Sticky Message) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że powyższe wskazówki na temat Pro Sticky Message będą dla Was przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.