Komponenty a CMS Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która jest pasjonatem Joomla! lub innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop etc.) to doskonale wiesz,że realnym plusem programów to nie CMS samoistnie, lecz dodatkowo napisane dla nich dodatki. Jeżeli chodzi o Joomlę takimi rozszerzeniami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to elementarne, ale przy tym najbardziej złożone ogniwa CMS Joomla!. Zbiór opisywanych pluginów przeznaczonych z myślą dla tego Systemu Zarządzania z pewnością możemy liczyć w co najmniej tysiącach. Należy mieć w pamięci, że społeczność owego Systemu Zarządzania Treścią bez przerwy rośnie i publikuje nowe,pionierskie rozwiązania. Dla przykładu, komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! to Perfect Ajax Popup Contact Form, JotCache bądźRSEvents!Pro Także Pośród owych rozszerzeń znajdziemy komponent - Pro Age Check.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Profesjonalny system

Chwila na kilka wzmianek w temacie Pro Age Check

Dodatek Pro Age Check to oryginalny model opisującym to jak w kilku ruchach otrzymać możliwość zwiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla usług jakie dotąd nie zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto mieć na uwadze, że dodatki (a spośród nich np. Perfect Ajax Popup Contact Form lub JotCache , czy właśnie Pro Age Check) zezwalają na "udekorowanie" portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Taka strategia, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności swojego serwisu w miarę pewny sposób, oraz co najważniejsze - bez wiedzy na temat programowania.

Jak zainstalować komponent Pro Age Check w Joomla?

Powracając do Pro Age Check . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Pro Age Check sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Pro Age Check komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Pro Age Check proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Pro Age Check” + Joomla w Google.

Z jakiej strony ściągnąć Pro Age Check

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie Pro Age Check będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Pro Age Check) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczność Joomli bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat Pro Age Check były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą firmą. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne korzystanie z wtyczki Pro Age Check

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem rozszerzenia Pro Age Check. Tutaj kardynalną kwestią jest pamiętanie o jego aktualności. Prostym sposobem na aktualizację Pro Age Check będzie zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie możemy przeprowadzić aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Pro Age Check,Perfect Ajax Popup Contact Form, JotCache rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, a przy tym również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.