Trochę wzmianek na temat PRI Background

PRI Background jest jasnym "okazem" pokazującym to jak w kilku nieskomplikowanych krokach dostać możliwość powiększenia liczby oferowanych przez CMS funkcji jakie dotychczas nie do końca zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonym zakresie. Należałoby przypomnieć, iż dodatki (a spośród nich np. sh404SEF lub Include Component bądź właśnie PRI Background) zezwalają na zagospodarowanie witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod CMS Joomla!. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, oraz co ważne - nie jest konieczna wiedza związana z znajomością kodu .

W jaki sposób zaimplementować PRI Background w Joomli?

Powracając do PRI Background. Jeżeli instalacja PRI Background powoduje w Was strach i przewidujecie, że może Was przeróść - uspokajamy, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co przeczytamy w dokumentacji PRI Background, co do zasady ogranicza się do dodania pliku instalacyjnego za pomocą zwykłego instalatora, który modelowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli instalacja PRI Background w niczym nie jest różna od instalacji pluginu sh404SEF, Include Componentitp. Po wgraniu paczki z komponentem PRI Background rozszerzenie zostanie automatycznie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeżeli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów na temat PRI Background, proponujemy Wam zapoznać się z witryną producenta opisywanego programu. Najłatwiej na nią trafić wklepując wyrażenie PRI Background + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=PRI Background + Joomla

W jaki sposób usunąć dodatek PRI Background ...

Istnieje możliwość, iż komponent PRI Background nie spełnia Twoich oczekiwań. Prosto z mostu – chciał(a)byś szybko pozbyć się go z własnej, uroczej stronyinternetowej. W takim przypadku jest wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie PRI Background. W jaki sposób to zrealizować? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy sh404SEF Include Component lub FW Gallery czyli jakikolwiek komponent. Wchodzimy w panel administracyjny stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania dodatku.

Jak ściągnąć PRI Background

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku PRI Background) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat PRI Background były dla Was przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.