Rozszerzenia a system zarządzania treścią Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która skupia się na CMS Joomla! bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop etc.) to zapewne wiesz,iż najpotężniejszą przewagą nad zwykłą stroną owych systemów nie jest CMS per se, lecz specjalnie stworzone dla nich programy. Dla Joomli za takie rozszerzenia powinniśmy uznać Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to zasadnicze, i najbardziej skomplikowane ogniwa CMS Joomla!. Grono dodatków stworzonych dla Joomli z pewnością mieści się w kilku tysiącach. Warto mieć na uwadze, iż społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią systematycznie poszerza się przygotowując nowe ipionierskie rozwiązania. Przykładowym komponentem dla CMS Joomla! jest AcyMailing Starter, Ajax Contact iImproved AJAX Login Register Również Wśród tych programów znajdziemy komponent - Power Rotator.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Wysokiej jakości CMS

Ciutkę zdań na temat Power Rotator

Power Rotator jest prostym wzorem , który pokazuje na to jak w niewielu posunięciach otrzymać możliwość powiększenia grona oferowanych przez CMS usług, które dotąd nie zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. AcyMailing Starter lub Ajax Contact bądź właśnie Power Rotator) zezwalają na wyposażenie witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Takie wyjściegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności portalu w miarę bezpieczny sposób, oraz co najistotniejsze - nie jest konieczna umiejętność związana z programowaniem .

Jak zainstalować komponent Power Rotator w Joomla?

Powracając do Power Rotator . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Power Rotator sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Power Rotator komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Power Rotator proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Power Rotator” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie pobrać Power Rotator

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie Power Rotator jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Power Rotator) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rady na temat Power Rotator były dla Was przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne stosowanie Power Rotator

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - Power Rotator jest bezpieczny . Tutaj nadrzędną kwestią powinno być zadbanie o jego aktualność. Łatwym zabiegiem na aktualizację Power Rotator to zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek Power Rotator,AcyMailing Starter, Ajax Contact receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i oczywiście również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.