Rozszerzenia a CMS Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która pasjonuje się CMS Joomla! bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itp.) to świetnie wiesz,iż realną mocną stroną owych systemów nie jest System Zarządzania Treścią samoistnie, lecz specjalnie utworzone dla nich dodatki. Dla CMS Joomla! za takie rozszerzenia należy uznać Komponenty (po ang. components). Komponent to kluczowy, ale najbardziej złożony składnik CMS Joomla!. Liczba wspomnianych pluginów stworzonych z myślą dla CMS Joomla! z pewnością mieści się w kilku tysiącach. Warto mieć w pamięci, iż społeczność tego Systemu Zarządzania Treścią nieustannie wzrasta przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem dla Joomla jest JCE, Facebook-Twitter-Google+1 lubALFContact Także Pośrodku tychże pluginów mamy możliwość odnaleźć komponent - Post by Email.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Fachowy CMS

Nieco zdań dotyczących Post by Email

Rozszerzenie Post by Email to świetny wzór wskazującym na to jak w niewielu działaniach jesteśmy w stanie zwiększyć grono oferowanych przez CMS zastosowań, które przedtem nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. JCE lub Facebook-Twitter-Google+1 , czy właśnie Post by Email) zezwalają na wyposażenie strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Taki system, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu dość wygodny sposób, oraz co kluczowe - nie jest konieczna umiejętność dotycząca pisania kodu .

Jak zainstalować komponent Post by Email w Joomla?

Powracając do Post by Email . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Post by Email sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Post by Email komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Post by Email proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Post by Email” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie pobrać Post by Email

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie Post by Email jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Post by Email) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie community Joomla! bez ustanku aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że przekazane przez nas sugestie na temat Post by Email będą dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób usunąć rozszerzenie Post by Email ...

Istnieje możliwość, iż plugin Post by Email nie spełnia Twoich oczekiwań. Prosto z mostu – chciał(a)byś błyskawicznie usunąć go z własnej, cudownej witryny. W takim wypadku istnieje tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie Post by Email. Jak to uczynić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy JCE Facebook-Twitter-Google+1 lub ALFContact czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania dodatku.

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.