Dodatki a Joomla

Ten kto posiada CMS Joomla! albo innego CMS (Wordpress, Drupal, etc.) wie, że prawdziwym plusem takich systemów nie jest CMS per se, a dodatkowo przygotowane dla nich moduły. Dla Joomli takimi rozszerzeniami są Komponenty (po ang. components). Komponent to podstawowy, ale nader złożony składnik Joomla. Grono opisywanych pluginów stworzonych z myślą dla Joomla! mieści się w co najmniej tysiącach. Warto mieć w pamięci, że grupa społeczna opisywanego CMS nieustannie poszerza się opracowując nowe,kreatywne rozwiązania. Przykładowym komponentem dla CMS Joomla! to JEvents, Accordion Menu lubCherry Picker for Virtuemart Również Pośrodku owych programów jesteśmy w stanie znaleźć komponent - Pop Image Slider.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Fachowy CMS

Nieco wzmianek o Pop Image Slider

Narzędzie Pop Image Slider to idealny sposób pokazującym na to jak w niewielu aktach możemy wpłynąć na grono proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotąd nie zostały zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi styczność w ograniczonym zakresie. Należałoby pamiętać, że dodatki (a spośród nich np. JEvents lub Accordion Menu bądź właśnie Pop Image Slider) zezwalają na urządzenie portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomla. Takie podejściegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co najważniejsze - bez umiejętności programowania.

Jak zainstalować komponent Pop Image Slider w Joomla?

Powracając do Pop Image Slider . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Pop Image Slider sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Pop Image Slider komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Pop Image Slider proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Pop Image Slider” + Joomla w Google.

Jak pobrać Pop Image Slider

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Pop Image Slider) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że powyższe podpowiedzi na temat Pop Image Slider będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak usunąć dodatek Pop Image Slider w Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że plugin Pop Image Slider okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Napiszmy to wprost – chcesz błyskawicznie unicestwić go ze swojej uroczej stronyinternetowej. W takim wypadku istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie Pop Image Slider. W jaki sposób to zrobić? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy JEvents Accordion Menu lub Cherry Picker for Virtuemart czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel administracyjny strony › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania pluginu.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.