Dodatki a Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która jest pasjonatem Joomla! albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, etc.) to świetnie wiesz,że prawdziwym plusem tych programów to nie System Zarządzania Treścią per se, lecz dodatkowo dedykowane dla nich programy. Jeżeli chodzi o Joomlę takimi dodatkami są Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to podstawowe, jednakowoż najbardziej skomplikowane składowe Joomla. Ilość opisywanych rozszerzeń przeznaczonych dla Joomli z pewnością mieści się nie w setkach a w kilku tysiącach. Warto pamiętać, że społeczność opisywanego CMS bez przerwy się powiększa i tworzy nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem dla Joomla jest J2Store, OS Services Booking lubArt Sexy Lightbox Lite Również Wśród tychże programów możemy wyszukać komponent - Pop any Article.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Sprawdzony system

Ciutkę słów o Pop any Article

Suplement Pop any Article jest jasnym modelem na to jak w paru prostych działaniach dostać możliwość zwiększenia ilości oferowanych przez CMS usług, które przedtem nie zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, że dodatki (a spośród nich np. J2Store lub OS Services Booking , czy właśnie Pop any Article) pozwalają na zagospodarowanie naszej strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy Joomla. Takie podejście, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności swojego portalu w miarę bezpieczny sposób, i co najważniejsze - nie jest potrzebna wiedza dotycząca programowania .

Jak zainstalować komponent Pop any Article w Joomla?

Powracając do Pop any Article . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Pop any Article sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Pop any Article komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Pop any Article proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Pop any Article” + Joomla w Google.

Jak ściągnąć Pop any Article

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Pop any Article) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne korzystanie z Pop any Article

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem rozszerzenia Pop any Article. Tutaj najistotniejszą kwestią powinno być zadbanie o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem aktualizacji Pop any Article to zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W przypadku, gdy nie możemy przeprowadzić aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odnajdziemy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek Pop any Article,J2Store, OS Services Booking receptą na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, no i oczywiście również aktualność...CMS Joomla!

Masz problemy z konfiguracją lub instalacją witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.