Nieco wzmianek na temat PixSearch Ajax Search

Suplement PixSearch Ajax Search jest praktycznym wzorem na to jak w paru prostych działaniach dostać sposobność zwiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotychczas nie zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Fabrik lub EasySocial bądź akurat PixSearch Ajax Search) zezwalają na "udekorowanie" portalu internetowego w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomli. Taki sposóbgdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności serwisu w miarę bezpieczny sposób, i co ważne - bez umiejętności programowania.

Sposób instalacji PixSearch Ajax Search

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja PixSearch Ajax Search wzbudza w Was obawę i czujecie, że może Was przeróść - uspokajamy, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co przeczytamy w dokumentacji PixSearch Ajax Search, co do zasady sprowadza się do dodania pliku instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który domyślnie jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie dodanie PixSearch Ajax Search do Joomli jest takie samo jak instalacja komponentu Fabrik, EasySocialitp. Po instalacji folderu skompresowanego z PixSearch Ajax Search komponent zostanie samodzielnie osadzony w panelu zarządzania.

PS jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych szczegółów o PixSearch Ajax Search, polecamy zapoznać się z witryną twórcy opisywanego dodatku. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując wyrażenie PixSearch Ajax Search + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=PixSearch Ajax Search + Joomla

W jaki sposób usunąć komponent PixSearch Ajax Search ...

Jest możliwość, że komponent PixSearch Ajax Search okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Prosto z mostu – chciał(a)byś błyskawicznie pozbyć się go ze swojej cudownej witryny. W takim wypadku jest wyłącznie jedno lekarstwo – usunięcie z CMS PixSearch Ajax Search. W jaki sposób to sprawić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy Fabrik EasySocial lub ALFContact czyli jakikolwiek komponent. Wchodzimy w panel zarządzania strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania pluginu.

Jak pobrać PixSearch Ajax Search

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie PixSearch Ajax Search jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku PixSearch Ajax Search) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas zalecenia na temat PixSearch Ajax Search będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.