Moment na kilka zdań dotyczących Phoca PDF

Phoca PDF jest jasnym modelem na to jak w niewielu krokach możemy wpłynąć na grono proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotychczas nie zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, że dodatki ( wśród nich np. DPCalendar Lite lub Quiz Deluxe , czy właśnie Phoca PDF) pozwalają na "udekorowanie" naszej strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod Joomla. Taka strategiagdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu w miarę bezpieczny sposób, i co najważniejsze - nie jest wymagana umiejętność związana z pisaniem kodu .

Procedura instalacji Phoca PDF

Jeżeli macie obawę, że instalacja dodatku Was przerośnie - "relax", nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co przeczytamy w dokumentacji Phoca PDF, co do zasady sprowadza się do załadowania paczki instalacyjnej poprzez podstawowy instalator, który prawidłowo ma lokalizację w Joomla!, a więc dodanie Phoca PDF do Joomli jest takie samo jak instalacja komponentu DPCalendar Lite, Quiz Deluxeitp. Po wgraniu paczki z rozszerzeniem Phoca PDF rozszerzenie zostanie automatycznie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej ciekawych szczegółów na temat Phoca PDF, proponujemy Wam zapoznać się z witryną twórcy niniejszego dodatku. Najłatwiej jest ją znaleźć wklepując frazę Phoca PDF + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Phoca PDF%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób odinstalować dodatek Phoca PDF ...

Istnieje możliwość, że plugin Phoca PDF okazał się być niewypałem. Powiedzmy sobie szczerze – chciał(a)byś szybko usunąć go ze swojej niepowtarzalnej stronyinternetowej. Na taki przypadek jest tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Phoca PDF. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy DPCalendar Lite Quiz Deluxe lub Flexi Contact czyli jakikolwiek komponent. Otwieramy panel zarządzania naszej strony › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania pluginu.

Skąd bezpiecznie pobrać Phoca PDF

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Phoca PDF jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Phoca PDF) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym populacja Joomli codziennie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe podpowiedzi na temat Phoca PDF będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.