Komponenty a Joomla

Ten kto korzysta z Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, itp.) wie, że rzeczywistą mocną stroną tych systemów to nie CMS sam w sobie, lecz dodatkowo dedykowane dla nich dodatki. Dla Joomli za takie dodatki powinniśmy uznać Komponenty (po angielsku - components). Komponent to kluczowy, jednakowoż nader skomplikowany składnik do CMS Joomla!. Ilość opisywanych dodatków przeznaczonych z myślą dla Joomla! mieści się w czterocyfrowej liczbie. Należy wiedzieć, że wspólnota opisywanego CMS stale się powiększa i tworzy nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem dla Joomla jest DJ-ImageSlider, JotCache bądźEU e-Privacy Directive Także Wśród tych rozszerzeń mamy możliwość odnaleźć komponent - Phoca Facebook Comments.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Sprawdzony CMS

Pora na kilka słów na temat Phoca Facebook Comments

Dodatek Phoca Facebook Comments to idealny sposób pokazującym to jak w niewielu posunięciach możemy zwiększyć liczbę oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotąd nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Warto pamiętać, że dodatki ( spośród nich np. DJ-ImageSlider lub JotCache , czy akurat Phoca Facebook Comments) zezwalają na urządzenie witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejście, przy zastosowaniu należytej ostrożności w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego serwisu dość bezpieczny sposób, a co ważne - bez umiejętności programowania.

Jak zainstalować komponent Phoca Facebook Comments w Joomla?

Powracając do Phoca Facebook Comments . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Phoca Facebook Comments sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Phoca Facebook Comments komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Phoca Facebook Comments proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Phoca Facebook Comments” + Joomla w Google.

Jak ściągnąć Phoca Facebook Comments

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Phoca Facebook Comments jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Phoca Facebook Comments) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne korzystanie z komponentu Phoca Facebook Comments

Może niektórzy z Was zastanawiają się nad tym czy komponent - Phoca Facebook Comments jest bezpieczny . Tutaj kardynalną sprawą zdaje się być troska o jego aktualność. Łatwym sposobem na aktualizację Phoca Facebook Comments to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie możemy przeprowadzić aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję znajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek Phoca Facebook Comments,DJ-ImageSlider, JotCache rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i oczywiście również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.