Dodatki a Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która skupia się na Joomla lub innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itd.) to doskonale wiesz,że rzeczywistym plusem takich systemów nie jest CMS sam w sobie, lecz specjalnie utworzone dla nich aplikacje. Dla Joomli za takie rozszerzenia powinniśmy uznać Komponenty (po ang. components). Komponenty to fundamentalne, i najbardziej złożone częsci Joomla. Liczba opisywanych rozszerzeń przeznaczonych dla Joomla! z pewnością zawiera się nie w setkach a w kilku tysiącach. Należy wiedzieć, że wspólnota opisywanego CMS ciągle rośnie i wymyśla nowe ikreatywne rozwiązania. Posługując się przykładem: komponentem dla Joomla jest FaLang, News Show Pro GK4 bądźJCal Pro Także Pośród owych wtyczek jesteśmy w stanie znaleźć komponent - Perfect Link with Article Images on Facebook PRO.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Profesjonalny CMS

Garść wzmianek dotyczących Perfect Link with Article Images on Facebook PRO

Rozszerzenie Perfect Link with Article Images on Facebook PRO jest dobrym przykładem na to jak w kilku zabiegach dostać możliwość powiększenia liczby proponowanych przez CMS zastosowań jakie przedtem nie do końca były dostępne, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto przypomnieć, że dodatki ( wśród nich np. FaLang lub News Show Pro GK4 , czy akurat Perfect Link with Article Images on Facebook PRO) zezwalają na "udekorowanie" witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomla. Takie wyjście, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co kluczowe - nie jest konieczna wiedza dotycząca pisania kodu .

Jak zainstalować komponent Perfect Link with Article Images on Facebook PRO w Joomla?

Powracając do Perfect Link with Article Images on Facebook PRO . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Perfect Link with Article Images on Facebook PRO sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Perfect Link with Article Images on Facebook PRO komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Perfect Link with Article Images on Facebook PRO proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Perfect Link with Article Images on Facebook PRO” + Joomla w Google.

Skąd ściągnąć Perfect Link with Article Images on Facebook PRO

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku Perfect Link with Article Images on Facebook PRO) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie community Joomla! nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że powyższe instrukcje na temat Perfect Link with Article Images on Facebook PRO będą dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób usunąć komponent Perfect Link with Article Images on Facebook PRO w Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, że komponent Perfect Link with Article Images on Facebook PRO nie spełnia Twoich wymagań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko pozbyć się go z własnej, uroczej witryny. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie Perfect Link with Article Images on Facebook PRO. Jak to zrobić? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy FaLang News Show Pro GK4 lub JCal Pro czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel zarządzania stronki › w następnym kroku powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania dodatku.

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.