Jeśli uważasz się za osobę, która skupia się na Joomla i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itd.) to świetnie wiesz,iż realną mocną stroną takich programów to nie System Zarządzania Treścią per se, a specjalnie dedykowane dla nich dodatki. Dla CMS Joomla! za takie dodatki powinniśmy uznać Komponenty (za angielskiego: components). Komponenty to zasadnicze, ale przy tym najbardziej złożone segmenty Joomla. Ilość opisywanych rozszerzeń z myślą dla Joomli zawiera się nie w setkach a w kilku tysiącach. Należy pamiętać, iż "community" tego Systemu Zarządzania Treścią ciągle rośnie opracowując nowe,kreatywne rozwiązania. Dla przykładu, komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest JCH Optimize, Pro Magic Audio Player a takżeZOO Także Pośród owych wtyczek odnajdziemy komponent - Perfect Facebook Like Box Sidebar.

Nieco stwierdzeń dotyczących Perfect Facebook Like Box Sidebar

Narzędzie Perfect Facebook Like Box Sidebar stanowi ciekawy model pokazującym to jak w kilku prostych aktach jesteśmy w stanie zwiększyć grono proponowanych przez CMS Joomla funkcji jakie przedtem nie do końca były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Warto przypomnieć, iż dodatki ( wśród nich np. JCH Optimize lub Pro Magic Audio Player , czy właśnie Perfect Facebook Like Box Sidebar) pozwalają na wyposażenie naszej witryny w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomla. Taka metodagdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności portalu dość pewny sposób, a co kluczowe - bez znajomości zasad programowania.

Rozszerzenie Perfect Facebook Like Box Sidebar nie ma funkcji, jakiej poszukuję.

Jak postąpić na wypadek gdy Perfect Facebook Like Box Sidebar nie ma funkcji, na której nam bardzo zależy lub, której oczekiwaliśmy, że w nim będzie? Hmm sytuacja zdaje się całkiem prosta. Jak nadmieniliśmy w powyższym akapicie, dodatki w opcji podstawowej, (przeważnie nieodpłatnej) nie mają wszystkich funkcji. Dlatego, z powyższych względów najprostsze rozwiązanie to poszukanie czy funkcja, którą potrzebujemy nie jest czasami udostępniona w wersji rozszerzonej (płatnej). Twórcy dodatków szczegółowo opisują w dokumentacji, które z wymienionych funkcji są dostępne w wersji darmowej, a które dodatkowo w płatnej. Pozostaje nam wyszukać, czy czasami to na czym nam zależy i czego poszukujemy nie zawiera się w opcji płatnej.

Alternatywnym sposobem jest...poszukanie innego komponentu. Jeszcze raz przypominamy – rozszerzeń do Joomla! jest pare tysięcy (już ponad 8!). Dlatego łatwy wniosek, że funkcje, które są przedmiotem komponentu najzwyczajniej na świecie się powtarzają. Zabierz się w podróż do Joomlowego świata i odnajdź plugin porównywalny do Perfect Facebook Like Box Sidebar, a może i lepszy!

Jest jeszcze trzecie wyjście :). Możesz zlecić stworzenie nowego rozszerzenia osobom ludziom, dzięki temu będziesz widział(a), że program idealnie spełni swoją rolę. Nie wiesz, komu przydzielić powyższą odpowiedzialną pracę? Jesteśmy do usług! :).

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Pobieranie Perfect Facebook Like Box Sidebar

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Perfect Facebook Like Box Sidebar) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie populacja Joomla! bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe porady na temat Perfect Facebook Like Box Sidebar będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo stosowania Perfect Facebook Like Box Sidebar

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem rozszerzenia Perfect Facebook Like Box Sidebar. Tutaj przewodnią sprawą jest troska o jego aktualność. Prostym sposobem na aktualizację Perfect Facebook Like Box Sidebar będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić w/w aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najświeższą wersję odszukamy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to dodatek Perfect Facebook Like Box Sidebar,JCH Optimize, Pro Magic Audio Player receptą na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, ale również aktualność...CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.