Trochę wzmianek dotyczących PayPal Donations Lite

Suplement PayPal Donations Lite jest prostym "okazem" , który pokazuje na to jak w paru nieskomplikowanych zabiegach jesteśmy w stanie wpłynąć na liczbę oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które przedtem nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. JSitemap lub Autostand , czy właśnie PayPal Donations Lite) zezwalają na zagospodarowanie naszej witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod Joomli. Taki systemgdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego serwisu w miarę bezpieczny sposób, a co najważniejsze - nie jest potrzebna umiejętność związana z programowaniem .

Instalacja PayPal Donations Lite w Joomli

Powracając do rozszerzenia PayPal Donations Lite. Jeżeli obawiacie się, że instalacja rozszerzenia Was przerośnie - "relax", nie ma obaw:). Instalacja - co przeczytamy na stronie twórcy PayPal Donations Lite, praktycznie sprowadza się do wczytania pliku instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który prawidłowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja PayPal Donations Lite jest takie samo jak instalacja dodatku JSitemap, Autostanditp. Po wgraniu folderu skompresowanego z komponentem PayPal Donations Lite rozszerzenie zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej szczegółów o PayPal Donations Lite, polecamy zapoznać się z stroną producenta niniejszego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę PayPal Donations Lite + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=PayPal Donations Lite%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób odinstalować rozszerzenie PayPal Donations Lite w Joomla!...

Jest możliwość, iż dodatek PayPal Donations Lite okazał się być niewypałem. Napiszmy to wprost – chcesz szybko usunąć go ze swojej cudownej stronyinternetowej. W takim wypadku jest wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie PayPal Donations Lite. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy JSitemap Autostand lub Engage Box czyli każdy inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Pobieranie PayPal Donations Lite

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego dodatku będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku PayPal Donations Lite) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki na temat PayPal Donations Lite były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.