Ciut informacji dotyczących ParaInvite

ParaInvite stanowi oryginalny wzór pokazującym na to jak w niewielu działaniach otrzymać sposobność zwiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotąd nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby pamiętać, iż dodatki (a spośród nich np. Event Booking lub Phoca Favicon bądź właśnie ParaInvite) pozwalają na zagospodarowanie naszej portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod Joomli. Taka metoda, przy zastosowaniu ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu dość pewny sposób, oraz co istotne - nie jest potrzebna wiedza związana z pisaniem kodu .

Jak zaimplementować ParaInvite w Joomla?

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja ParaInvite wywołuje w Was obawę i czujecie, że Was przerasta - "relax", nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji ParaInvite, praktycznie sprowadza się do dodania paczki instalacyjnej za sprawą standardowego instalatora, który modelowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli dodanie ParaInvite do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji komponentu Event Booking, Phoca Faviconitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z ParaInvite komponent zostanie samoczynnie osadzony w panelu zarządzania.

PS jeśli jesteście zainteresowani o ParaInvite, polecamy odwiedzić witrynę autora tego dodatku. Najłatwiej na nią trafić wklepując zwrot ParaInvite + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=ParaInvite%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne użytkowanie wtyczki ParaInvite

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent dla CMS Joomla! - ParaInvite jest bezpieczny . Tutaj przewodnią sprawą powinno być pamiętanie o jego aktualności. Najłatwiejszym zabiegiem aktualizacji ParaInvite będzie zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W przypadku, gdy nie możemy przeprowadzić w/w aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję odnajdziemy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie ParaInvite,Event Booking, Phoca Favicon receptą na bezpieczeństwo jest aktualność programu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie ParaInvite

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego dodatku będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku ParaInvite) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że powyższe informacje na temat ParaInvite będą dla Was przydatne. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problemy z instalacją lub konfiguracją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.