Rozszerzenia a system zarządzania treścią Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która jest pasjonatem Joomla! bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itp.) to świetnie wiesz,że realnym plusem takich systemów to nie CMS per se, a dodatkowo stworzone dla nich dodatki. W przypadku gdy mówimy o CMS Joomla!, takimi dodatkami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to elementarne, jednakowoż najbardziej złożone cząstki CMS Joomla!. Liczba wspomnianych pluginów stworzonych dla Joomla! możemy liczyć w czterocyfrowej liczbie. Należy mieć w pamięci, że "community" tego Systemu Zarządzania Treścią nieustannie poszerza się i pisze nowe,pionierskie rozwiązania. Dla przykładu, komponentem przygotowanym z myślą o Joomla jest J2Store, All Video Share iJSN PowerAdmin Również Pośród tychże rozszerzeń jesteśmy w stanie znaleźć komponent - p8pbb bridge light.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości system

Kilka wzmianek poruszających temat p8pbb bridge light

p8pbb bridge light stanowi dobry przykład , który wskazuje na to jak w kilku prostych działaniach dostać możliwość powiększenia grona oferowanych przez CMS funkcji, które dotąd nie do końca zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. J2Store lub All Video Share , czy właśnie p8pbb bridge light) zezwalają na wyposażenie naszej strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod CMS Joomla!. Taki systemgdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "badanie" funkcjonalności własnego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co kluczowe - bez wiedzy dotyczącej programowania.

Jak zainstalować komponent p8pbb bridge light w Joomla?

Powracając do p8pbb bridge light . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy p8pbb bridge light sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z p8pbb bridge light komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu p8pbb bridge light proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „p8pbb bridge light” + Joomla w Google.

Jak ściągnąć p8pbb bridge light

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku p8pbb bridge light) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym populacja Joomli codziennie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rady na temat p8pbb bridge light były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak usunąć komponent p8pbb bridge light ...

Istnieje możliwość, że moduł p8pbb bridge light okazał się być niewypałem. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś jak najszybciej pozbyć się go z własnej, uroczej strony. Na taki przypadek jest tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie p8pbb bridge light. Jak to zrealizować? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką odinstalujemy J2Store All Video Share lub JSN PowerAdmin czyli każdy inny komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej strony › w następnym kroku powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania rozszerzenia.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.