Rozszerzenia a system zarządzania treścią Joomla

Ten kto jest pasjonatem Joomla! lub innym CMS (Wordpress, Drupal, itd.) wie, iż realną potęgą takich systemów nie jest CMS sam w sobie, lecz specjalnie stworzone dla nich moduły. Dla Joomli za takie rozszerzenia należy uznać Komponenty (po ang. components). Komponenty to elementarne, jednakowoż najbardziej złożone ogniwa Joomli. Zbiór wspomnianych rozszerzeń przeznaczonych z myślą dla CMS Joomla! zawiera się w kilku tysiącach. Należy pamiętać, iż wspólnota owego Systemu Zarządzania Treścią nieustannie rośnie i opracowuje nowe,kreatywne rozwiązania. Posługując się przykładem: rozszerzeniem dla CMS Joomla! to Google Maps by Reumer, DJ-Classifieds lubACL Manager Również Pośrodku tych dodatków mamy możliwość znaleźć komponent - p8pbb bridge.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Fachowy CMS

Paręnaście informacji dotyczących p8pbb bridge

p8pbb bridge to świetny wzór przedstawiającym to jak w paru posunięciach dostać możliwość powiększenia grona proponowanych przez CMS zastosowań jakie dotąd nie zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, iż dodatki (a wśród nich np. Google Maps by Reumer lub DJ-Classifieds , czy akurat p8pbb bridge) pozwalają na wyposażenie witryny w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod Joomli. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego serwisu w miarę bezpieczny sposób, oraz co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent p8pbb bridge w Joomla?

Powracając do p8pbb bridge . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy p8pbb bridge sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z p8pbb bridge komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu p8pbb bridge proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „p8pbb bridge” + Joomla w Google.

Pobieranie p8pbb bridge

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku p8pbb bridge) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki na temat p8pbb bridge były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo używania p8pbb bridge

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent dla CMS Joomla! - p8pbb bridge jest bezpieczny . Tutaj kardynalną kwestią jest dbanie o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem aktualizacji p8pbb bridge to wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję znajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek p8pbb bridge,Google Maps by Reumer, DJ-Classifieds receptą na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, no i oczywiście również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.