Jeśli uważasz się za osobę, która skupia się na Joomla i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itd.) to zapewne wiesz,że realnym plusem programów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz dodatkowo dedykowane dla nich programy. Jeżeli chodzi o Joomlę za takie rozszerzenia powinniśmy uznać Komponenty (po angielsku - components). Komponent to elementarny, jednakowoż nader złożony składnik do Joomli. Ilość opisywanych dodatków przeznaczonych dla CMS Joomla! zawiera się nie w setkach a w tysiącach. Warto pamiętać, że "community" tego CMS nieustannie rośnie opracowując nowe,kreatywne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem dla Joomla to RSForm! Pro, Load module into article bądźRSEvents!Pro Również Pośrodku tychże programów znajdziemy komponent - OSE Anti-Hacker™ for Joomla!.

Garść słów poruszających temat OSE Anti-Hacker™ for Joomla!

Narzędzie OSE Anti-Hacker™ for Joomla! stanowi ciekawy wzór wyjaśniającym to jak w paru prostych aktach dostać sposobność powiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotychczas nie do końca były wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto mieć na uwadze, że dodatki ( wśród nich np. RSForm! Pro lub Load module into article bądź właśnie OSE Anti-Hacker™ for Joomla!) zezwalają na zagospodarowanie naszej witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod Joomli. Taka metoda, przy zachowaniu ostrożności umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności rodzimego serwisu w miarę wygodny sposób, oraz co ważne - nie jest potrzebna wiedza dotycząca programowania .

W rozszerzeniuOSE Anti-Hacker™ for Joomla! nie istnieje funkcja, jaka jest mi potrzebna.

Co na wypadek kiedy OSE Anti-Hacker™ for Joomla! nie posiada opcji, na której bardzo nam zależy lub, której spodziewaliśmy się, że w nim będzie? Hmm sprawa zdaje się być stosunkowo prosta. Tak jak to zostało opisane w wcześniejszym akapicie, rozszerzenia w podstawowej opcji, (przeważnie bezpłatnej) nie dysponują wszystkimi opcjami. Dlatego, z powyższych względów najlepsze rozwiązanie to poszukanie czy funkcja, która jest dla nas istotna nie jest czasami dostępna w opcji rozszerzonej (płatnej). Twórcy dodatków szczegółowo opisują w dokumentacji, które funkcje dostępne są w darmowej wersji komponentu, a które extra w "komercyjnej". Zostaje nam odnaleźć, czy być może to na czym nam zależy i czego poszukujemy nie zawiera się w opcji płatnej.

Kolejnym sposobem jest...poszukanie innego programu. Kolejny raz informujemy – rozszerzeń do CMS Joomla! jest pare tysięcy (już ponad 8!). Dlatego drogą dedukcji łatwy wniosek, że niektóre schematy najzwyczajniej na świecie się powtarzają. Wejdź w głąb Joomlowego świata i odszukaj dodatek podobny do OSE Anti-Hacker™ for Joomla!, a być może i atrakcyjniejszy!

No tak! Zapomnieliśmy o "trzeciej drodze" :). Możesz zlecić zbudowanie nowego komponentu osobom ludziom, wtedy program będzie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Komu zlecić powyższą usługę.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Z jakiej strony ściągnąć OSE Anti-Hacker™ for Joomla!

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie OSE Anti-Hacker™ for Joomla! jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku OSE Anti-Hacker™ for Joomla!) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas podpowiedzi na temat OSE Anti-Hacker™ for Joomla! będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób usunąć komponent OSE Anti-Hacker™ for Joomla! w CMS Joomla!...

Jest możliwość, że moduł OSE Anti-Hacker™ for Joomla! nie spełnia Twoich wymagań. Powiedzmy sobie wprost – chciał(a)byś szybko usunąć go z własnej, cudownej strony. Na taki przypadek jest tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie OSE Anti-Hacker™ for Joomla!. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy RSForm! Pro Load module into article lub RSEvents!Pro czyli każdy komponent. Otwieramy panel zarządzania naszej stronki › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania dodatku.

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.