Chwila na kilka zdań o OSDownloads

Suplement OSDownloads jest prostym przykładem , który wskazuje na to jak w niewielu nieskomplikowanych ruchach możemy zwiększyć ilość oferowanych przez CMS Joomla zastosowań, które przedtem nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Należałoby pamiętać, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Event Booking lub qlform , czy akurat OSDownloads) zezwalają na "udekorowanie" strony WWW w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomla. Takie podejściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, oraz co najistotniejsze - nie jest istotna umiejętność dotycząca programowania .

Instalacja OSDownloads w CMS Joomla

Jeżeli instalacja OSDownloads budzi w Was obawę i przewidujecie, że Was przerasta - uspokajamy, bez obaw:). Instalacja - co przeczytamy w dokumentacji OSDownloads, co do zasady sprowadza się do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który domyślnie jest zlokalizowany w Joomla!, a więc dodanie OSDownloads do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji dodatku Event Booking, qlformitp. Po wgraniu paczki z "składnikiem" OSDownloads komponent zostanie samoczynnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej detali na temat OSDownloads, polecamy odwiedzić stronę producenta powyższego komponentu. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wpisując zwrot OSDownloads + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=OSDownloads + Joomla

W jaki sposób odinstalować dodatek OSDownloads ...

Może przydarzyć się tak, że komponent OSDownloads nie spełnia Twoich oczekiwań. Prosto z mostu – chcesz błyskawicznie unicestwić go z własnej, uroczej witryny. Na taki przypadek istnieje tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie OSDownloads. W jaki sposób to sprawić? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy Event Booking qlform lub Flexi Contact czyli jakikolwiek komponent. Wchodzimy w panel zarządzania strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Pobieranie OSDownloads

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku OSDownloads) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że powyższe informacje na temat OSDownloads będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.