Rozszerzenia a CMS Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która pasjonuje się Joomla bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itp.) to zapewne wiesz,że prawdziwą siłą systemów nie jest CMS samoistnie, lecz specjalnie utworzone dla nich moduły. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! za takie rozszerzenia należy uznać Komponenty (po angielsku - components). Komponent to kluczowy, ale najbardziej skomplikowany składnik do CMS Joomla!. Ilość opisywanych rozszerzeń z myślą dla CMS Joomla! możemy liczyć w czterocyfrowej liczbie. Należy wiedzieć, że społeczność tego Systemu Zarządzania Treścią stale poszerza się i opracowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład komponentem dla CMS Joomla! to Maxi Menu CK, Hotspots Pro iRAXO All-mode PRO Także Wśród owych rozszerzeń odnajdziemy komponent - OSContent.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Wysokiej jakości system

Trochę informacji dotyczących OSContent

Rozszerzenie OSContent stanowi interesujący wzór wskazującym na to jak w paru prostych ruchach dostać sposobność powiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które przedtem nie do końca były możliwe, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Maxi Menu CK lub Hotspots Pro bądź właśnie OSContent) zezwalają na urządzenie naszej witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze umożliwi nam "badanie" funkcjonalności naszego serwisu w miarę pewny sposób, oraz co kluczowe - nie jest konieczna wiedza dotycząca znajomości kodu .

Jak zainstalować komponent OSContent w Joomla?

Powracając do OSContent . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy OSContent sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z OSContent komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu OSContent proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „OSContent” + Joomla w Google.

Pobieranie OSContent

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie OSContent jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku OSContent) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczność Joomli bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas wskazówki na temat OSContent będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne używanie wtyczki OSContent

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - OSContent jest bezpieczny . W tym miejscu nadrzędną sprawą powinno być dbanie o jego aktualność. Bezproblemowym zabiegiem na aktualizację OSContent będzie wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to dodatek OSContent,Maxi Menu CK, Hotspots Pro receptą na bezpieczeństwo jest aktualność programu, a przy tym również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.